Kadınlar Sitesi

Anne Siparişe Bir Not Ekledi… Çalışanlar Notu Görünce Polisi Aradı

Anne Siparişe Bir Not Ekledi… Çalışanlar Notu Görünce Polisi Aradı

Üç çocuk annesi Cheryl Treadway erkek arkadaşıyla tartıştı. Erkek arkadaşı uyuşturucunun tesiri altındaydı. Elinde bıçak olan adam, kadını ölümle tehdit etti.Cheryl ve çocukları saatler boyunca kendi evlerinde esir tutuldular. Florida’nın Avon Park’taki evlerinden sağ salim çıkabilmek için hiçbir yol yoktu.

blank

O sırada Cheryl’in aklına bir fikir geldi.

Cheryl Treadway korkudan ne yapacağını bilemedi. Ancak çocuklarını koruması gerektiğini biliyordu.Aralarında geçen tartışma sonrası erkek arkadaşı bıçağı eline aldı ve kadını tehdit etti.

Cheryl en sonunda adamı, çocuklarının bir şeyler yemesi gerektiğine ikna etti. Adam, kadının telefonunu kullanarak sipariş vermesine izin verdi.Cheryl, pizza sipariş ederken not kısmına yazdığı bir yorumla hem kendisinin hem de çocuklarının hayatını kurtardı.

blank

Cherly, pizza siparişine bir de yorum ekledi. Yorumda, “Lütfen yardım edin. Polisi arayın” yazıyordu.

blank

Restoran çalışanları Cheryl’in siparişindeki yorumu görünce durumun ciddiyetinin farkına vardılar. Hemen polise haber verdiler.

blank

Polis olay yerine hızla vardı. Başta Cheryl’in erkek arkadaşı evden çıkmamak için direndi. 20 dakika içinde ise dışarıya çıkması için polisler tarafından ikna edildi ve gözaltına alındı.

Aile büyük bir trajediyi kıl payı atlattı. Cheryl’in akıllıca fikri ve restoranın duyarlılığı olmasa bugün çok daha farklı şeyler yaşanabilirdi.

Restoranın müdürü Candy Hamilton, Daily Mail’e “28 yıldır buranın müdürüyüm. Daha önce böyle bir şey görmedim” dedi.

Pizza Hut’ın böylesine siparişler alması nadiren rastlanabilecek bir şey olsa da aile içi şiddete maalesef sıkça rastlanıyor.

Aile içi şiddet ölümle sonuçlanabiliyor. Cheryl ve çocukları neyse ki sağ salim kurtarıldılar. Haberi hemen izleyin:

Hayatınız tehlikedeyken sakince hareket etmek zordur. Bu nedenle Cheryl övgüyü hak ediyor. Cheryl’in yaptığını paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ