Kadınlar Sitesi

Gözler bunuda gördü Ben ölürsem kocam ne yapacak diyerek

Gözler bunuda gördü Ben ölürsem kocam ne yapacak diyerek

Malezya’da 32 yaşındaki Tiqa isimli kadın, hastalandığı sırada ölme ihtimalini düşünerek, kocasına ikinci bir eş buldu.Malezya’da yaşayan Tiqa isimli kadın hamilelik döneminde bir hastalığa yakalandı. Karnındaki bebeğini ve kendisini düşünmek yerine kocasının kendisinden sonraki yaşamını düşünen kadın “Ya ölürsem o zaman kocam ne yapar” diyerek kocasına eş aramaya başladı.
blank

DW’da yer alan habere göre Tiqa, hamile olduğu sırada eşine internet üzerinden başka bir eş buldu. Kadınla anlaşan Tiqa, eğer ölürse eşine ve çocuğuna bakmak üzere bulduğu kadından eşine bahsetti.

blank

Kocası, Tiqa’nın ilginç teklifini reddetmek yerine “Emin misin” diyerek teklifi kabul etti ve 2 kadınla beraber yaşamaya başladı.
blank

Birlikte yaşamaya başladıktan sonra eşleriyle beraber fotoğraf paylaşan adama yüzlerce kişi tepki gösterdi.Ancak Tiqa, olayın normal olduğunu ve artık hastalandığında gözünün arkada kalmayacağını söyledi. Aynı zamanda 2 çocuk sahibi kadın, kocasının ikinci eşinin kendisine yardımcı olduğunu da sözlerine ekledi.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ