Kadınlar Sitesi

Eşinin Fotoğrafını Gizlice Çekti Ve Bu Mesajı Gönderdi

Eşinin Fotoğrafını Gizlice Çekti Ve Bu Mesajı Gönderdi

“Benim eşim bir hemşire. Benim eşim bir kahraman!” <3

Bobby Wesson’ın eşi Rayena ile uzun süreli bir evlilikleri ve bir çocukları var. Eşi hemşirelik yapıyor. Bobby, eşinin işinin ne kadar zor olduğunu bildiğinden ona ev işlerinde sürekli yardım ediyor.

blank

Eşini uzun süren gece vardiyalarının ardından eve geldiğinde yorgun görünce üzülüyor ancak işinin ne kadar önemli olduğunun da farkında.

Eve gelir gelmez oğluyla beraber eşini karşılıyor.Eşinin mesleğinin zorluğunu anlayan Bobby Facebook’taki gönderisiyle hem annelerin hem de bütün hemşirelerin gönlünü almayı başardı.

blank

“Görmekte olduğunuz kişi eşim. Biraz da olsa dinlenmek için oğlumun yanına kıvrılmış. Bir saat içinde uyanması ve işe hazırlanması gerekiyor.

İşe götüreceği ve kontrol edilecek araç-gereçlerin temiz olması gerekiyor. Ayrıca giyimine kuşamına da dikkat etmeli. Muhtemelen kötü göründüğünden şikayet edecek. Bense tam aksini iddia edecek ve ona kahvesini hazırlayacağım. İşe gitmeden önce koltuğa oturup oğlumuza hayran hayran bakacak.

blank

Benimle konuşurken kafası dalgın olduğundan dinliyormuş gibi yapacak. Aslında işte neler yapacağını düşünecek. Farketmediğimi sanacak.

Beni ve oğlumu öptükten sonra insanların hayatını kurtarmak için hastaneye gidecek. Kazazedeler, yaralılar, uyuşturucu bağımlıları, anneler, babalar, çocuklar… Kim olduğunuz ve başınıza ne geldiği farketmiyor.

blank

Sizinle ilgilenecek. 14 saattir ayakta durmanın ardından eve gelip bütün gün kan, ter ve gözyaşına tanık olan ayakkabılarını çıkartacak.

blank

Bazen işi hakkında konuşmak istemeyecek. Bazense de yaptıkları hakkında konuşmak için sabırsızlanacak.Bazen ağlayana kadar gülecek bazense de sadece ağlayacak. Yine de ne olursa olsun işine dönecek ve görevini yapmaya devam edecek.

Eşim bir hemşire. Eşim bir kahraman!”

Herkes sevdiklerine bu kadar sabır ve sevgi gösterilse dünya herhalde daha iyi bir yer olurdu. Hemşireler yoğun ve zorlu çalışmaları için takdiri hakediyorlar.

Adamın, hemşire eşi için yazdığı gönderiyi herkesle paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ