Kadınlar Sitesi

Burçların Evlilik Yaşamı

Burçların Evlilik Yaşamı

Burçların aşk hayatı üzerinde ciddi anlamda etkili olduğu bilinmektedir. Hala, burçlara inanmayıp uydurma olduğunu düşünenler olsa da, bilimsel açıklamalar sayesinde aslında doğruluğu gösterilmiştir.

Kimi zaman, kişiler birbirini çok sever; ancak bir türlü ilişki yürütmeyi başaramazlar. Bu noktada genellikler burçların aşk hayatı üzerindeki etkisi devreye girer.

Burç Evlilik Uyumu
Sevgi ve aşk, evliliğe taşındığında ise; bu etkiler çok daha fazla görülür. Kova burcu, rahatlığı ve özgürlüğü seven bir burçtur. Akrep burcu ise; kıskanç ve sevdiğini her an yanında isteyen bir burç. Bu iki burcun evlilik hayatında, ister istemez tartışmalar sıklıkla olacaktır. Oysa titizlikleri ile bilinen başaklar ile yaratıcılıkları üst seviyede olan ikizler burçlarının bir arada olmasıyla, ortaya sıcak bir ev ve tatlı sohbetler çıkar. Burçların evlilik uyumu, bu nedenle çok önemlidir.

Evleneceğiniz insanın burcu ve sizin burcunuzun tüm özelliklerini incelemek, aslında ileride nasıl bir evlilik hayatınız olmasını görmeniz için bir ayna olacaktır. Ancak unutmamalısınız ki; yükselen burçlar da bu konuda önemli bir etkendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ