Kadınlar Sitesi

Size Gerçekten Değer Veriyor mu? Size Karşı İlgisini Test Edin

Size Gerçekten Değer Veriyor mu? Size Karşı İlgisini Test Edin

Yapacağınız bu küçük hareketler sizin duygularınızın ipucunu ona yansıtırken, size de onun duyguları hakkında fikir verecek.

MERAK TESTİ: Sevdiğimiz şeyler her zaman ilgimizi daha çok çeker. Size sorduğu sorulardan sizi tanımaya çalışıyor mu yoksa laf kalabalığı mı yapıyor anlayabilirsiniz. Size ilgi duyan biri sizin hakkınızda çok şey bilmek ister. Hangi kitabı okuduğunuz ya da kaç kardeş olduğunuz, tuttuğunuz takım, seyahat ettiğiniz yerler gibi birçok şeyin yanında eski sevgilinizi de sormayı ihmal etmeyecektir. Onunla aranızdaki büyünün bozulmasını istiyorsanız ona eski sevgililerinizi anlatmayın!

blankPLAN TESTİ: Hafta sonu sizin gitmeyi çok istediğiniz bir konser olduğunu söyleyin ve tepkine bakın. Konsere sizinle gitmeyi teklif ediyor mu? Ya da gösterime yeni girecek bir filmi ne kadar merak ettiğinizden bahsederken onu sinemaya siz davet edin!

Belki de ilk adimi atma cesareti yoktur. ya da gösterime yeni girecek bir filmi ne kadar merak ettiğinizden bahsederken onu sinemaya siz davet edin! Belki de ilk adımı atma cesareti yoktur.
ARKADAŞ TESTİ: Biz kadınlar hayatımızdaki en ufak şeyleri bile arkadaşlarımıza haber veririz fakat erkekler her zaman arkadaşlarıyla daha mesafeli olurlar. Çok önemli şeyler dışında paylaştıkları olaylar yok denecek kadar azdır. Arkadaşlarına sizden bahsediyor ya da sizi onlarla tanıştırıyorsa bir adım öne geçtiniz demektir.

TELEFON TESTİ: Çok hoş bir çocukla tanıştınız ve bütün gece çok eğlendiniz. Gecenin sonunda numaranızı istemesinin iki nedeni olabilir, ya nezaketen ya da sizinle gerçekten ilgilendiği için. Ertesi gün bir bahaneyle sizi arıyorsa bilin ki telefonunuzu almasının nedeni asla nezaket değil!

FIRSAT TESTİ: Herkes karşısındaki kişiyle daha samimi olabilmek için bir fırsat bekler. Arkadaş sohbetleri sırasında anlattığı bir olayı sorabilirsiniz. Örneğin iş görüşmesine gidecekse görüşmenin nasıl geçtiğini sorun daha sonra kendi iş görüşmesi maceralarınız anlatın. Fazla gevezelik etmemeye dikkat edin ki onun size yaklaşabileceği bir boşluk bırakın. Böylece sizinle ilgilenmesi için ona bir fırsat tanımış olursunuz. Kalabalık ortamlardan sıyrılıp sizinle baş başa kalmaya çalışıyorsa bu sizi yakından tanımak istediğini gösterir.

DOKUNMA TESTİ: İlgi duyduğunuz kişiyle yakın oturun ve ona dokunun. Örneğin bacağınız hafifçe onun bacağına değebilir. Eğer bacağını hemen geri çekip sizden özür dilerse bilin ki sizinle yakınlaşmak istemiyor. Fakat bacağını size daha da yakınlaştırıyor ya da sizinle temas etmekten rahatsız olup bacağını geri çekmiyorsa bu çok iyi bir işaret. İnsanlar kişisel alanlarına girilmesinden pek hoşlanmazlar, yalnızca kendilerini rahatsız etmeyen kişilerin bu sınırı aşmalarına izin verirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ