Kadınlar Sitesi

Yeni Aldığı Araçta Doğum Yaptı Diye Kendisine Kızan Eşine Hamile Kadının Cevabı Harika Oldu

Yeni Aldığı Araçta Doğum Yaptı Diye Kendisine Kızan Eşine Hamile Kadının Cevabı Harika Oldu

Doktor Brian Snyder acilde çalışan birisi olarak hayatınızda tahmin edemeyeceğiniz olaylarla karşılaşmış birisi.

Bir keresinde hastanenin hemen yanına park edilmiş arabanın içerisinde kanlar içinde duran bir hamile kadına rastladı. Etrafı insanlarla çevrilmiş olan hamile kadın ve eşi panikten ne yapacağını bilemiyordu.

Dr. Snyder, Andrea isimli hamile kadının kaybedecek bir saniyesi bile olmadığını ve her an doğum yapabileceğini biliyordu.

Kordonun bebeğin boynuna dolanması hadisesi de atlatıldıktan sonra Andrea bebeğini dünyaya getirdi. Kadın aracında doğum yaptı. Herkes şaşkın gözlerle onu izliyordu. Dr. Snyder hemen bir havlu kapıp bebeği sardı ve hastanenin içine götürdü.

Sonra baba konuştu…

Dr. Snyder başta babanın o kadar kanı görmesi sonucunda bayılacağını düşündü ancak baba, yeni doğum yapan eşine bakarak, “Canım. Arabayı daha yeni aldık. İç tasarımı özel olarak yaptırıldı. 15 dakika daha bekleyemez miydin!?” dedi.

Birden sinirlenen Andrea eşine yumruk attı.

Artık üç kişiye doktor müdahelesi gerekiyordu; yeni doğum yapan Andrea, bebeği ve yediği yumruk sonucu yere düşen eşi…

Aksiyon dolu olayın gerçekliğinden şüphe edebilirsiniz ancak hikaye “Untold Stories of ER” (Acil Servisin Anlatılmamış Hikayeleri) adlı TV dizisinde yayınlandı.

Sizce baba başına gelenleri hak etti mi? Yorumlarda belirtmeyi ve sıra dışı hikayeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ