Kadınlar Sitesi

Kanser Hastası Kadın Eşiyle Son Dansında Adamına Kulağına Bakın Ne Fısıldadı.

Kanser Hastası Kadın Eşiyle Son Dansında Adamına Kulağına Bakın Ne Fısıldadı.

Sevdiğiniz birisini kaybetmek tecrübe edeceğiniz en acı şeylerden biridir. Doğanın bir kanunu ve maalesef engel olamazsınız. Ancak sevdiğiniz birini kaybetmeden önce ona doya doya elveda etmek en azından acınızı dindirecektir.

blank

Eğer sevdiğiniz birisi yaşı ilerlemişken vefat ederse, en azından hayatını uzun süre doluca yaşadığı için mutlu hissedersiniz. Ancak maalesef ölüm sizi erkenden bulabilir. Tıpkı Amerikan şarkıcı Joey Feek’i bulduğu gibi.

Başarılı şarkıcı eşi Rory ile birlikte tam aile kurmuştu ki aniden vefat etti. Indiana adlı prensesleri gibi üzerine titredikleri bir kız çocukları vardı. Joey doğum yaptıktan hemen sonra kendisine rahim ağzı kanseri teşhisi koyuldu.

Hastalıkla verdiği uzun mücadeleler sonra Joey, 4 Mart 2016’da hayatını kaybetti. Vefat ettiğinde 40 yaşındaydı. Eğer yaşasaydı bugün eşiyle 14. evlilik yıl dönümlerini kutlayacaklardı. Eşi Rory, kadının hastayken çektirdiği fotoğrafların basına sızmaması için elinden gelen her şeyi yaptı. Joey’i deliler gibi seven eşi son anına kadar hep yanında oldu ve onun anısını yaşatmak için bir projeye imza attı. Rory, kızları Indiana doğmadan hemen önce eşini videoya çekmeye başladı. Eşinin başına geleceklerden habersizdi tabii ki o sıralarda. Rory’nin çektiği kısa filmde sadece kendisi, eşi ve çocuğu var. Filmde yine vefat eden eşinin kızıyla ilgilenirken anıları da var. Filmden alacağınız en büyük ders de eğer başınıza böyle bir şey gelirse bununla nasıl savaşabileceğiniz.
Vefat eden eşini hep hatırlamak için Rory’nin çektiği kısa filmi arkadaşlarınızla paylaşarak mutluluk ve hüznün dile gelmiş haline tanıklık etmelerini sağlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ