Kadınlar Sitesi

Çift, Evlat Edinmeye Karar Verdi. Evlat Edinmeden Hemen Önce Öğrendikleri Şeye İnanamadılar!

Çift, Evlat Edinmeye Karar Verdi. Evlat Edinmeden Hemen Önce Öğrendikleri Şeye İnanamadılar!

Walt ve Annie çocukluktan beri birbirlerini tanıyorlar. Evleri birbirlerine sadece iki dakika mesafedeydi ve aileleri çok iyi dostlardı. Büyüdüklerinde birbirlerine aşık oldular ve evlendiler. Çocuk yapmaya karar verdikleri sırada gelişenler ise onların ruh eşi olduklarını kanıtladı. İkisi de kızları olsun istiyordu ve ikisinin de aklında, birbirlerine hiç söylemeseler de bir isim vardı. Ama bu ismi verecekleri çocuğun kim olacağı herkesi şaşırtacaktı.

blank

Walt, henüz daha 10 yaşındayken gelecekte sahip olacağı kızını rüyasında görmüştü. Rüyasında gördüğü kızı buğday tenliydi ve siyah saçları vardı. Adı ise Chloe’ydi.

O günden itibaren Walt’ın içinde bir gün Chloe isimli bir kızı olacağına dair bir his vardı. Walt açık tenli ve mavi gözlüydü. İleride kızının annesine veya eşine benzeyeceğini tahmin ediyordu.

Walt büyüyünce çocukluk arkadaşı Anniye’ye aşık oldu. Evlendiler ve evlilikleri mutlu gidiyordu. Maceraperest çift evliliklerinin ilk yıllarında çocuktan hiç bahsetmedi ve sürekli seyahat ettiler.

blank

Bir gün çocuk sahibi olmak istediklerine karar verdiler. Annie ve Walt’ın aklında tek bir isim vardı: Chloe.

Walt, Annie’nin aklındaki ismin de Chloe olduğunu duyunca kulaklarına inanamadı. Rüyasında gördüğü kızının adıyla aynı adı istiyordu eşi. Annie’ye rüyasını anlattı ve işte o zaman ruh eşlerini olduklarını fark ettiler.

blank

Dört yıl boyunca çocuk sahibi olmayı deneyip başarı olamayınca umutlarını kaybetmeye başladılar. Asla çocukları olamayacağını düşünmeye başladılar.

Evlat edinmeye sıcak bakmasalar da evlat edinmek için başvuru yaptılar. Sonra bir mucize yaşandı.

Annie, bir gün evlat edinme kurumundan bir mesaj aldı. Hamile bir kadının, çocuğunu evlatlık vermek istediğini ve onları seçtiğini söyledi. Bebek bir kızdı.

Çift habere çok sevindi. Öte yandan gerginlerdi. Gerçekten kendi çocukları gibi hissedecekler miydi? Peki ya adı “Chloe” mi olacaktı?

Başka bir isim koyup koymamak konusunda kararsız kaldılar. “Chloe” ismini evlat edinecekleri çocuğa koymakta isteksizlerdi.

Evlatlık edinecekleri çocuğun annesiyle tanıştıklarında her şey değişti. Hamile kadın, çocuğu tek şartla evlatlık vereceğini söyledi. Şartı ise çocuğa kendi verdiği ismi koymalarıydı.

Kadının bebeğe vermek istediği isim ise Chloe idi.

blank

Walt ve Annie duyduklarına inanamadı. İşte o zaman farkına vardılar. Kaderlerinde kızları Chloe oydu.

Çocukları doğduğunda ise Walt’ın rüyasında gördüğü kızın kopyasıydı.

blank

Hikayeden çok etkilendim. Chloe bebek Walt ve Annie’nin kaderlerine yazılmış sanki.

blank

Walt ve Annie’nin hikayesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Chloe’nin hikayesi mucizevi değil mi? Paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ