Kadınlar Sitesi

Baba Aniden Vefat Etti – 8 Ay Sonra Mezarına Bırakılan Hediye Herkesi Ağlattı

Baba Aniden Vefat Etti – 8 Ay Sonra Mezarına Bırakılan Hediye Herkesi Ağlattı

Cody Wells, Alabama’da seyir halindeyken yoldan çıkıp hayatını kaybettiğinde henüz 23 yaşındaydı.Cody’nin Danielle isminde bir eşi ve Braxton isminde iki yaşında oğlu vardı. Vefatının ardından eşi ve çocuğu hüzne boğuldu. Küçük Braxton babasının artık eve neden gelmediğini anlayamıyordu. Danielle ise oğluna hem annelik hem de babalık yapmaya başladı. Danielle ve Braxton her öğleden sonra Cody’nin kabrini ziyarete gittiler. Cody’nin vefatının 8 ay ardından sonra Danielle ve Braxton, Cody’nin mezarında ilginç bir hediye buldular. Hediyenin gizemini öğrenince gözyaşlarına boğulacaksınız.

blank

Cody’nin vefatının ardından geçirdikleri ilk yılbaşıydı. Braxton babasının mezarının üzerinde bir hediye gördü. Danielle, WHNT News’e “Babasının cennetten gelip ona sürpriz yaptığını düşündü” dedi.

blank

Paketin içinde Braxton için bir oyuncak vardı. Küçük çocuk oyuncağı çok sevdi ve hemen oynamaya başladı.Oğlunun aksine Danielle, hediyenin Cody’den gelmediğini biliyordu.

Daha sonra bir aile dostlarının hediyeyi buraya bıraktığını öğrendi. Aynı kişi Cody’nin mezarını da süslemişti.Danielle, “Başkalarını mutlu etmek için zamanlarını ayırıp harika şeyler yapan insanlar olduğunu bilmek gerçekten çok güzel” dedi.

blank

Braxton uzun süredir bu kadar mutlu olmamıştı. Cody’nin vefatı hem eşini hem de oğlunu derinden üzmüştü. Böyle bir şeye ikisinin de ihtiyacı vardı.Danielle, “Oğlumun suratındaki o mutlu ifadeyi görmek paha biçilemezdi” dedi.

blank

Ailenin kaybı insanı derinden üzüyor. Hiçbir çocuk babasını bu kadar erken yaşta kaybetmemeli. Yine de Danielle ve Braxton’ı destekleyen birilerinin olduğunu görmek çok güzel bir duygu.

Danielle’in arkadaşının jestini beğendiyseniz paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ