Kadınlar Sitesi

Ailesi 31 Yıl Boyunca Kendisine Yalan Söyledi – Eski Fotoğraflarına Bakınca Gerçeği Öğrendi

Ailesi 31 Yıl Boyunca Kendisine Yalan Söyledi – Eski Fotoğraflarına Bakınca Gerçeği Öğrendi

Hayatınız boyunca sizden büyük bir sırrın saklandığını düşünün. Bu sırrı öğrendiğinizde dünyanızın nasıl yerle bir olacağını hayal edin.

31 yaşındaki Silvina Martinez Pintos’un başına da böyle bir şey geldi. Bütün hayatının yalandan ibaret olduğunu öğrenen kadın, Facebook’ta insanlardan yardım istedi.

blank

Silvina Martinez Pintos, Arjantin’in Mar del Plata şehrindeki evinde bilgisayarının başında oturuyordu.

31 yaşındaki kadın Facebook’ta eski fotoğraflarına bakmaya başladı. Küçük bir detayı fark etmesiyle hayatı değişti.

blank
Annesinin, fotoğraflarda kendisine doğum yapmadan önce hamile olmadığını farketti.

Tuhaf olan ise Silvina’nın fotoğraf çekildikten iki hafta sonra dünyaya gelmesiydi.

blank

Silvina, durumdan her zaman şüphelenmişti. Ancak gerçekleri böyle öğrenmeyi beklemiyordu. Evlat edinildiğini geç de olsa öğrenmişti. Ailesiyle yüzleşmek için konuyu açtı.

Silvina Martinez Pintos, Facebook’ta “Gerçeği öğrenince çok canım yandı. Daha önce evlatlık olduğuma dair şüphelerim vardı. Ebeveynlerimden gerçeği anlatmalarını istedim. Onlar da fazla detay vermeden itiraf ettiler” dedi.

blank

Silvina’ya söyledikleri tek şey saat 11:30’da dünyaya geldiği ve biyolojik annesinin 16 yaşında olduğuydu. Ebesinin adının ise Ricardo Carminatti olduğunu da ifade ettiler. Silvina, gerçeği öğrenmek için Facebook üzerinden insanlara çağrı yapıp yardım istedi ve gönderisi binlerce kez paylaşıldı.

Silvina Martinez Pintos, Facebook’ta “Üvey annem pek bir şey bilmiyor ya da anlatmak istemiyor. Üvey babam ise yıllar önce vefat etti. Biyolojik anne ve babamın beni terk edip terk etmediğini veya beni para karşılığı evlat edindirip edindirmediklerini bilmek istiyorum sadece” dedi.

blank
Silvina, biyolojik ailesine kızgın olmadığını ifade ediyor. Sadece doğumu, öz kardeşleri ve evlat edindirilme nedeni hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.

Silvina Martinez Pintos, Facebook’ta son olarak “Hayatıma devam edebilmem ve gerçekte kim olduğumu öğrenebilmem için bunları mutlaka öğrenmem gerekiyor” dedi.

Umarız ki Silvina bir an önce biyolojik ailesini bulur. Paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ