Kadınlar Sitesi

Saplantılı aşığı yüzüne kezzap attı, hayatının aşkını hastanede buldu!

Saplantılı aşığı yüzüne kezzap attı, hayatının aşkını hastanede buldu!

Aşkın dış görünüşle, çoğunluğun normalleriyle, kalıplarla alakası yoktur. Bunun harika bir örneği Hindistan’da yaşandı. Onlar şimdi çok mutlu.

blank

Kadına şiddet bir ülkeyle ya da kültürle sınırlı değil.

Dünyanın her yerinde yüzyıllardan kadınların şiddete ve baskıya maruz kaldıkları biliniyor. Pramodini Roul de şiddete maruz kalan milyonlarca kadından biri. Roul 15 yaşındayken, ona aşık olduğunu söyleyen ve evlilik teklif eden 28 yaşındaki birinin teklifini reddetmiş. Bunun sonucunda adam Pramodini Roul’ün yanından motosikletle geçerken yüzüne kezzap fışkırtmış!

blank

Saldırgan ceza almadı!
Biz şiddet olaylarının cezasız kalabildiğine alışkınız. Ancak bu kadarına da pes! Roul’ün yüzünü ve hayatını mahveden bu adam herhangi bir ceza almamış.

Pramodini Roul’e yakınları “Kraliçe” anlamına gelen “Rani” takma adıyla sesleniyorlar. Rani, 10 yıl boyunca sayısız estetik ameliyat geçirmiş ama artık çok mutlu.

blank

Çünkü müstakbel eşi Saroj Kumar Sahoo ile tedavi gördüğü hastanede tanışmış. Saroj bir süre sonra işini tamamen bırakarak tüm zamanını Rani ile ilgilenmeye ayırmış.Üç yıldır birlikte yaşayan çift şu an evlilik hazırlıkları yapıyor.

blank

Rani “Saroj bana kraliçe gibi davranıyor. Beni olduğum gibi seviyor. Hayatımı mutlu bir şekilde yaşamam için sürekli beni yüreklendiriyor. O artık benim bir parçam oldu. Eğer o benim hayatıma girmeseydi, dünyayı asla bir daha böyle göremezdim.” diyor.

blank

Çift, aralarındaki ilişkinin arkadaşlıktan öte olduğunu hissetmişler ama karşı tarafa ilk açılan Saroj olmuş. Rani “Ben de ona aşık olmuştum ama aşık olmanın bir ilişki yaşamaktan farklı olduğunu biliyordum. Kendi kendime bakamazken bir başkasını nasıl mutlu edebileceğimi düşünüyordum. Ama o beni ikna etti, fazla düşünmememi söyledi. Bana her zaman güvenle yaklaştı.” diyor.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ