Kadınlar Sitesi

Yüzerken Ayağına Bir Şey Değdi – Suya Dalınca Gerçeği Farketti Ve Bağırmaya Başladı

Yüzerken Ayağına Bir Şey Değdi – Suya Dalınca Gerçeği Farketti Ve Bağırmaya Başladı

İnsanların yaz aylarında en büyük eğlencesi yüzmek. Bazıları yüzmeyi ne kadar sevse de yüzdükleri sırada ayaklarına bir şey değince panik olurlar ve hemen sudan çıkarlar.32 yaşındaki Angelo Mondragon da yüzerken ayağının bir şeye değdiğini farketti.

blank

Güneşli bir pazar günü Angelo Mondragon ailesiyle beraber yüzmeye gitti. Suya girdiğinde ayağının bir şeye değdiğini farketti.Angelo, Coloradoan’a “Ayağına değen şeyin tuhaf olduğunu farkettim” dedi.Angelo hemen ayağına değen şeyi suyun üstüne doğru itti. Bunun bir çocuğun bacağı olduğunu farkedince şok oldu!

Angelo, “Çocuğun ayak parmakları suyun yüzeyine çıktı. Hemen bağırdım ve yardım çağırdım” dedi.Angelo, 4 yaşındaki Sitali Hernandez isimli küçük kızı kenara çıkardı. Çocuk nefes almıyordu ve suratı morlaşmıştı. Angelo yardım çağırdı.

blank

Neyse ki plajda iki hemşire vardı. Hemen küçük kıza suni teneffüs ve kalp masajı uyguladılar. Küçük kızın nefesi yerine geldi.Bunun ardından küçük kız yakınlardaki hastaneye yetiştirildi.Ertesi gün Angelo, hayatını kurtardığı Sitali’yi ziyarete gitti.

blank

Sitali’nin annesi, adama minnettar kaldı.Anne, Angelo’ya “Kurtardınız. Kızımı kurtardınız. Bebeğimin hayatını kurtardınız” dedi gözyaşları içinde.
Ne Angelo ne de küçük kız hayatları boyunca birbirlerini unutmayacaklardır.

blank

Talihsiz olay mutlu sonla bitse de eğer küçük kız can simidi kullandırılsa, böyle bir şey hiç meydana gelmeyecekti.Angelo da bunun bilincindeydi. Eşiyle beraber can simidi alacak parası olmayan çocukların ailelerine can simidi dağıttılar.

Böyle insanları gördükçe hayata daha olumlu gözlerle bakıyoruz. Angelo sadece Sitali’nin hayatını kurtarmadı, aynı zamanda yaptığı yardımlarla birçok çocuğun benzer bir olayla karşılaşmasını önledi.

Angelo’nun yaptıklarını insanlara göstermek ve ilham almalarını sağlamak için paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ