Kadınlar Sitesi

Dünyaya Yeni Gelen Bebeklerin Ellerini Gören Doktorlar Gözyaşlarına Hakim Olamadı.

Dünyaya Yeni Gelen Bebeklerin Ellerini Gören Doktorlar Gözyaşlarına Hakim Olamadı.

Sarah ve Bill Thistlethwaite çifti ikizlerini olacaklarını duyduklarında sevinçten hayata uçtular. Ancak sonradan aldıkları bir haber ile hevesleri kursaklarında kaldı. Sarah monokoryonik ikizlere hamileydi. Monokoryonik ikizler, aynı plasentayı taşır ve iki amniyotik keseye sahiptirler.

blank

Bu tür gebelikler yüksek risk taşımaktadır. Sarah doğum yapmadan 57 gün önce hastanede gözetim altında tutuldu ve günü geldiğinde sezaryen doğum gerçekleştirdi. İkizler dünyaya geldiğinde herkes sıradışı bir olaya tanık oldu.
Sarah ve Bill’in daha önce bir erkek çocukları olmuştu. Hiç kızları olmadığından doğacak ikiz kızlarını dört gözle bekliyorlardı. Doğum 2014 Anneler Günü’nden iki gün önce gerçekleşecekti.

İkizler tam o gün dünyaya gözlerini açacaklardı. 46’şar saniye ile iki bebek de sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

blank

İkizler dünyaya geldikten hemen sonra doktorlar annenin de bebeklerini görebilmesi için bebekleri havaya kaldırdı. Anne gözlerine inanamadı. İkizler birbirlerinin ellerini tutuyorlardı.

Sarah, People dergisine “Gördüklerime inanamadım. Eşimin bile gözleri sulandı. Muhtemelen odadaki herkes ağlamıştır” dedi.

blank

Jenna ve Jillian adlı ikiz kızlar şu an 2 yaşında. Karakterleri yavaş yavaş gelişmeye başlıyor. Değişmeyen tek şey ise hala el ele tutuşuyor olmaları.

Kızlar birbirlerine o kadar bağlılar ki biri olmadan diğer hiçbir şey yapmıyor.

blank

Çok yüksek riski olmasına rağmen neyse ki doğum sağlıklı bir şekilde gerçekleşti. Hikayeyi Facebook’ta paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ