Kadınlar Sitesi

Bebek ağlayarak doğdu, doktorlar gerçeği görünce şoke oldu

Bebek ağlayarak doğdu, doktorlar gerçeği görünce şoke oldu

Anne baba olmak, insanların başına gelebilecek en yorucu fakat en keyifli süreçlerden biri. Dokuz aylık süreç boyunca ebeveynler hem gergin hem de heyecanlıdır. Fetüsün gelişiminde meydana gelecek aksilikler çocuğun geleceğini de etkiler. Çocuğunuzu sağlıklı bir şekilde kucağınıza aldığınızda ancak içiniz rahat eder. Hamilelik süreci boyunca bir çok şey meydana gelebilir.Bazen hamilelikte hiç istenmeyen ve beklenmeyen şeyler gerçekleşebiliyor.Okuyacağınız hikaye o aksiliklerden biri.Bebek ağlayarak dünyaya geldi doktorlar gerçeği görünce şoke oldu.

blank

Bunlardan bazıları genetik hastalıklardan meydana gelir.

Göbek bağı anneyle bebeğini bağlayan somut bağlardan biridir. Bazı bebekler anne karnında rahat durmadıklarından göbek bağıyla sorun yaşayabiliyorlar. Göbek bağının vücutlarına ve hatta boğazlarına dolandığı olabiliyor.

Göbek bağından kaynaklanan birçok korkunç olay tecrübe edildi. 2015 yılında bir Reddit kullanıcı oğlunun doğumundan bir kare paylaştı. Baba, yeni dünyaya gelen oğlunu görünce sevinçten havaya uçtu. Oğlunun sağlıklı olması ve nefes alması içini rahatlattı. O an için istediği tek şey kalmıştı; o da bebeğini kucaklayabilmek.

blank

Doktorların keşfettiği bir şey ise doğumdaki herkesin tadını kaçırdı. Göbek bağı ilginç bir şekilde düğümlenmişti. Başta herkes endişelendi. Neyse ki bebeğin durumu iyiydi. Doktor, babaya “Acele et babası! Mucize bebeğin fotoğrafını çek!” dedi.Fotoğrafa baktığınızda doktorun bu kadar rahat olmasını tuhaf bulabilirsiniz.

blank

Bebeğin düğümlenmiş göbek bağına rağmen hayatta kalması gerçekten bir mucize. Doktorun rahatlığına tekrar dönecek olursak bunu da artık işinde bu gibi durumları çok görmesine bağlayabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ