Kadınlar Sitesi

Cani Anne Sevgilisiyle Eğlenmeye Gidip, 2 Bebeğini 9 Gün Aç Bıraktı

Cani Anne Sevgilisiyle Eğlenmeye Gidip, 2 Bebeğini 9 Gün Aç Bıraktı

Ukrayna’da 1 ve 3 yaşındaki çocuklarını evde yalnız bırakıp sevgilisiyle eğlenmeye giden kadın, 9 gün boyunca eve gelmedi. 1 yaşındaki oğlu açlıktan ölen kadının, 3 yaşındaki kızının kendi dışkısını yiyerek hayatta kaldığı ve ölmek üzereyken bulunduğu öğrenildi.
blank

Ukrayna’da yaşanan olay, bütün dünyada tepkiye neden oldu. Sevgilisiyle eğlenmek için dışarı çıkan ve eve 9 gün boyunca dönmeyen cani anne, bir vahşetin altına imza attı. Henüz 1 yaşındaki oğlunun açlıktan ve susuzlukta ölmesine, 3 yalındaki kızının da ölmek üzereyken baygın bir şekilde bulunmasına neden olan anne yakalandı.

3 YAŞINDAKİ KIZ, DIŞKISINI YİYEREK HAYATTA KALMIŞ

Evde 9 gün boyunca aç ve susuz kalan çocuklardan 1 yaşındaki bebek, acı bir şekilde hayatını kaybetti. Annesinin ölüme terk ettiği iki çocuktan 3 yaşında olan kızı ise, dışkısını yiyerek hayatta kaldı. Ölmek üzereyken bulunan kızın, bitik bir durumda olduğu görüldü.

MAHKEMEDE PİŞMAN DEĞİLMİŞ GİBİ DAVRANDI

2 çocuğunu ölüme terk eden ve sevgilisiyle eğlenmeye giden anne, mahkemede hakim karşısında pişman olduğuna dair bir ibare göstermedi. Annenin bu tavırları herkesi çileden çıkardı. Cani anne, suçu onaylanırsa 15 yıl hapis cezası alacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ