Kadınlar Sitesi

Resme Dikkatli Bakın! İlginç Bir Test!

Resme Dikkatli Bakın! İlginç Bir Test!

Resme iyice bir bakın..! Resimde gözünüze en çok hangi kısım takıldı veya bu Resimde en çok dikkatinizi çeken şey ne oldu?

blank

Şimdi en çok dikkatinizi çeken yeri aklınızda tutun ve yorumlarını okuyun.

1- ALTI AYRI PARÇAYA BÖLÜNMÜŞ LALE DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE:

Bu aralar duygularınızla değil, mantığınızla hareket ediyorsunuz. Yeni kararlar alma aşamasındasınız bu iş ya da aşk hayatınızla ilgili olabilir. Eğer lalenin içinde var olan karışık çizgilere gözünüz takıldıysa ve onların ne olduğunu anlamaya çalıştıysanız; kafanız karışık ve yoğunlaştığınız bir konuyu sürekli düşünüyorsunuz. Lalenin altı ayrı parçadan oluştuğunu fark ettiyseniz; sizin de kafanız tıpkı lale gibi bir çok parçaya bölünmüş ve her biri ayrı bir şey düşünüyor. Üstünüze yıkılan sorumluluk çok ve bazen altından kalkabilir miyim diye düşünüyorsunuz.

2- LALENİN ETRAFINA AÇILAN İKİ DAL DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE:

Düşüncelerin yoğunlaştığı ve kendinizi yalnız hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Hangi anlamda olursa olsun çok sevdiğiniz biri ile konuşmak size iyi gelecektir. Zaten güvendiğiniz birinden akıl almaya ihtiyacınız olduğunun farkındasınız. Eğer dallara dolanmış sarmaşığı fark ettiyseniz; hayata olan kırılganlığınız azalmış ve bir yerlerde yeniden hayata tutunmaya çalışıyorsunuzdur.

3- RESMİN ORTASINDA BULUNAN ÇİÇEK VE ETRAFINDAKİLER DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE:

Bu yüreğinizin duygusal anlamda dolu olduğunu gösterir. Yani aşk kapıyı ya çaldı ya da çalacak. Etraftaki diğer çizgilere ve salyangoza benzeyen şekle takıldıysanız; karşıdaki insana kendinizi rahat ifade edemediğiniz için canınız yanıyor ve bu kendi iç dünyanıza kapanmanıza neden oluyor. Büyük çiçeğin üzerindeki, iki ince dalı gördüm diyorsanız; iki insan arasında karar veremiyorsunuz, ama birine duyduğunuz aşkın diğerine duyduğunuz aşktan çok daha fazla olduğunun farkındasınız.

4- BİR DALLA UZATILAN ELMA DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE:

Hayatta çok çalışıp az kazandığınızı artık ektiklerinizi biçme zamanının geldiğini düşünüyorsunuz. Bu elma, sizin hayatınızda verimi ifade ediyor ve aynı zamanda çok çalışıp bir çok şeyi ihmal ettiğinizi de… Birden fazla işle aynı anda uğraşıyorsunuz ve çalışmaktan zevk alıyorsunuz. Emeğinizin karşılığını almak sizi mutlu ediyor.

5- RESMİN SONUNDA VAR OLAN HAYAT KÖKLERİ DİKKATİNİZİ ÇEKTİYSE:

Siz de eğer bu kısmı görenlerdensiniz; hayatta kopamayacağınız tek yer aileniz. Çünkü onlarla iyi diyalog kurabildiğiniz bir çocukluk geçirdiniz. Onlar sizin için çok değerli ve ailenin bütün sorunu sizin sorununuz. O kadar ki kendinize dahi vakit ayıramıyorsunuz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ