Kadınlar Sitesi

Anis’in Bu Bu İnanılmaz Değişiminin Nedeni Sadece Makyaj Değil Bir Aşk ….

Anis’in Bu Bu İnanılmaz Değişiminin Nedeni Sadece Makyaj Değil Bir Aşk ….

Anis 23 yaşında genç bir kız. 23 Yaşına kadar mutsuz, depresif, ekonomik sorunlarla mücadele eden bir genç kız. 23. yaşına geldiğinde çalıştığı iş yerinde yeni işe başlayan bir çocuğa aşık olmasıyla kendi deyimiyle hayata bakışı, dünyayı algılayışı, ruh hali tümden değişiyor. Karşılıksız, habersiz ve platonik bir aşk … Beynindeki tüm olumsuz düşünceler yerini sadece ve sadece aşka bırakıyor… Sonra beyninde tek bir soru oluşuyor:

blank

 

Bu çocuğu nasıl elde edebilirim? 

Anis önce beynindeki tüm olumsuz düşünceleri atarak işe başlıyor.  Beynindeki bu olumsuz düşünceler yerini olumlu düşüncelere bıraktığında yüzündeki negatif ifadelerin de değiştiğini fark ediyor. Fizikte bir kural vardır: Bir yerde aynı anda aynı 2 şey birden bulunamaz. Beyinde pozitif düşünceler varsa negatif düşüncelere yer yoktur, negatif düşünceler varsa da pozitif düşüncelere yer yoktur.

Anis sonra spora başlıyor, fazla kilolarından arınmaya başlıyor. Daha güzel bir fizik ve daha sevimli bir gülümseme ..

Anis, 3. olarak da beslenmesine dikkat etmeye başlıyor. Zararlı olan her ne varsa hayatından çıkarıyor. Sadece faydalı besinler ve dengeli bir beslenme ile bu pozitif değişim daha da hız kazanıyor.

Anis 4. olarak makyaj ürünleri ile tanışıyor. İnternetten makyaj yapmanın inceliklerini öğreniyor ve her gün işe yüzüne uygun hafif ama güzel bir makyajla gidiyor.

Sonuç mu? Tıpkı masallardaki gibi bir son… Çocuk önce arkadaşlık teklif ediyor sonra da evlilik….

Selile.com olarak Anis’e nice mutlu huzurlu yıllar diliyoruz….

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ