Kadınlar Sitesi

Otomobil Tamircisi Yola Çıkmaya Çalışan Bebeği Kurtarmak İçin Kendi Hayatını Riske Attı

Otomobil Tamircisi Yola Çıkmaya Çalışan Bebeği Kurtarmak İçin Kendi Hayatını Riske Attı

Bryant Collins isimli bir otomobil tamircisi iki yıl önce aracıyla seyahat ederken yolun kenarında sıradışı bir şey gördü.Yolun kenarından yola doğru küçük bir bebek emekliyordu. Collins hemen arabasını durdurdu ve hemen yola doğru emekleyen bebeğin yanına koştu.

blank

Collins gözlerine inanamadı.Otomobil tamircisi hemen 15 aylık bebeği kucağına aldı ve polisi aradı. Yetkililer gelmeden çocuğun yanından ayrılmadı.

Bebek ağlamaya başlayınca da Bryant telefonundan şarkı açarak bebeği susturmayı başardı.

Kip Thomas isimli polis memuru olay yerine geldi ve gözlerine inanamadı. Sonradan anlaşılanlara göre bebek ormanın içinden 275 metre emekleyerek yolun kenarına kadar gelmiş.

Bebeğin babası daha sonra gözaltına alındı.Thomas, “Düşünün ki 15 aylık bir bebek evinden uzak bir yerde vahşi hayvanların olduğu ormanın içinden yola doğru yüzlerce metre emekliyor. Bu bir mucize” dedi.

10 yıldan fazla bir süre cezaevinde yatan Collins, yaptığı hareketle insanların değişebileceğini kanıtlamış oldu. Collins, WXIA’ya “Hapishanedeyken değişmek için radikal kararlar aldım ve değiştim de” dedi. Collins 5 yılı aşkın süredir uyuşturucu veya alkol kullanmadı. Topluma yararlı bir birey olmaya gayret ediyor. Şimdi ise bir kahraman oldu!

Sıradışı hikâyeyi Facebook’taki arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ