Kadınlar Sitesi

Anne Tam 3. Bebeğini Dünyaya Getirecekken Doktor Tehlikeyi Farketti Ve Bakın Ne Yaptı

Anne Tam 3. Bebeğini Dünyaya Getirecekken Doktor Tehlikeyi Farketti Ve Bakın Ne Yaptı

Angie ve eşi Gino’nun iki çocuğu vardı. Bir çocukları daha olacaklarını öğrendiklerinde sevinçten havalara uçtular.Bu sefer kız olmasını istiyorlardı. İki oğulları vardı. Angie’nin üçüzleri olacağını ve üçünün de kız olacağını öğrendiklerinde sevinçleri üç katına çıktı.

blank

Bebeklere Daniella, Camilla ve Anabella isimlerini vereceklerdi. Tek sorun ise her üçüz doğumunda gerçekleşme ihtimali olan komplikasyonlardı. İki fetüs tek plasentayı paylaşıyordu ve gelişememe ihtimalleri vardı.

Doktorlar bebeklerden ikisinin akciğerlerinin tam olarak gelişememesinden ve beyin kanaması geçirebileceklerinden korkuyorlardı.Bir süre geçtikten sonra doktorlar bir şeyi daha farkettiler. Aynı plasentayı paylaşan iki fetüs yeterince sıvı alamazken, diğer fetüs çok fazla sıvı alıyordu.

Angie, hamileliğinin 27. haftasındayken doktorlar tarafından muayene edilmek üzere hastaneye getirildi. Ailesinden ayrılmak istemese de başka seçeneği yoktu. Angie, “Planlanan doğum tarihinden önce birtakım tersliklerin meydana gelmesi olasıydı” dedi.Aşağıdaki videoyu izleyince bir mucizeye şahit olacaksınız. 3 :54’te doktorlar Angie’yi doğuma hazırlıyorlar. Artık üç minik dünyaya gelmeye başlıyor.

Üçüz bebeklerin dünyaya gelişinin anlatıldığı videoyu hemen izleyin:

Videoyu paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ