Kadınlar Sitesi

Karaciğeri Temizlemek İçin Bu Kürü Mutlaka Yapın

Karaciğeri Temizlemek İçin Bu Kürü Mutlaka Yapın

KARACİĞERİ TEMİZLEMEK İÇİN BU KÜRÜ MUTLAKA YAPIN !!!
Malzemeler:
15 -16 sap larıyla beraber hormonsuz maydanoz – 1 limon suyu – Yarım su bardağı su
Yapılışı:
Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahla…rı aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika önce için. 15 gün uyguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın
Maydanozun Yararları Nelerdir?
Maydanoz böbrek ve mesane taşlarının düşürülmesinde yardımcı bir rol alır. Ağızda hoş bir koku bırakır. Özellikle yemek sonrasında kötü ağız kokularının giderilmesini sağlar.
Uyku sorunlarına taze ya da kuru halde tüketilmesi yararlı olacaktır. Cilde renk ve canlılık kazandırır. Ateş düşürücü ve terletici bir etkisi vardır. Karaciğerin daha sağlıklı çalışabilmesi için yardımcı olur. Böcek ısırmasında, yanıklarda ve iltihaplarda lapa olarak kullanılmakta ve yararlı olmaktadır.
Maydanoz kadar son dönemde maydanoz suyu da sık kullanılır hale gelmiştir. Aslında, maydanoz suyu bugün keşfedilmiş bir ürün değildir ancak etkinliği son dönemde daha da artmıştır.
Maydanoz suyunun yararlarını sıralamak gerekirse,
Maydanoz suyunda yoğun miktarda klorofil bulunmaktadır. Klorofil kan artırıcı etkiye sahiptir.
Ayrıca böbrek, karaciğer ve idrar yolları üzerinde temizleyici bir etkiye sahiptir. Sindirim yolları sorunu yaşayan kişiler maydanoz suyu tüketerek burada oluşan sorunları giderebilir.
Maydanoz suyu sindirim yolları üzerinde uyarıcı bir etkiye sahiptir. Maydanoz suyu ince bağırsakların çalışmasını düzenler. Maydanoz suyu bol miktarda C vitamini içermektedir.


Maydanoz suyu nasıl hazırlanır?
Maydanoz suyu nasıl hazırlanır; 4 bardak su içerisinde 1 demet maydanoz kaynatılır ve günde üç defa 1’er bardak şeklinde içilir. Farklı bir karışım şeklinde kullanmak isteyenler bal ya da limon ilavesiyle de içebilir.
İbrahim saraçoğlu nun denenmiş yağ yakan maydanoz limon kürü. Yağ yakıcı özelliğinin yanında Hepatit B ve C hastalarının kullandığı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olur. Bu ilaçları kullananlar için de mükemmel bir destekleyicidir.Herkesin kullana bileceği bu karışımı sadece tansiyon sorunu olanlar kullanamaz.
Maydanozun sahip olduğu tansiyon düşürücü özelliğinden dolayı tansiyon sorunu olanlar kesinlikle kullanamaz bu karışımı. Ayrıca deri altında yağlanma varsa yok eder bu yağlanmayı, cilde parlaklık verir ve daha genç görünmesini sağlar. Hem zayıflamak hemde genç ve sağlıklı olarak daha kaliteli yaşamak isterseniz bu kürü mutlaka uygulayın.
Maliyetsiz evinizdeki malzemelerle kolayca hazırlayacağınız bu kürü sabahları tüketmelisiniz.
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ