Kadınlar Sitesi

Kadın Doğum Sancısından İnlemeye Başladı. Arkasını Dönen Doktor Kollarında BUNU Buldu!

Kadın Doğum Sancısından İnlemeye Başladı. Arkasını Dönen Doktor Kollarında BUNU Buldu!

Şimdiye kadar bir sürü ilginç doğum hikayesi okumuşsunuzdur. Ancak az sonra okuyacağınız sizi hayrete düşürecek. ‘Acil Servis Doktorlarının Anlatılmamış Hikayeleri’ adlı dizinin 2005 yılındaki bir bölümünde anlatılan ve gerçekte yaşanmış hikaye şimdiye kadar okuduğunuz en ilginç doğum hikayesi olacak.

blank

Kaliforniya’daki San Pedro hastanesinde çalışan Doktor Mauricio Heilbron için yoğun bir gündü. Halüsinasyon gören hastalarından biri vurulduğunu iddia ediyor ve bir diğerinin de ince bağırsağı vücudunun dışına çıkmıştı. Günün bundan daha ilginç hale gelemeyeceğini düşünen Dr. Heilbron bir kadının doğum sancısı getirmekte olduğunu duydu. Arkasını dönen Heilbron’ın ise karşılaştığı manzara karşısında adeta dili tutuldu.

İsmi açıklanmayan bir acil servis doktoru doğum yapmak üzere olan kadını ters bir pozisyonda doğuma hazırladı. Bebek ise adeta uçarak doğdu. Doktor, her an topun kendisine gelebileceğini bekleyen bir Amerikan Futbolu oyuncusu gibi, arkasını döner dönmez şans eseri bebeği havada yakalamayı başardı. Acil servisteki herkes dondu kaldı. Dr. Heilbron ‘yakaladım!’ dercesine bir hareket yaptı ve suratında kahraman vari bir ifade belirdi. Dr. Heilbron olay sonrasında, “Tertemiz resmi hastane kıyafetleriyle kuşanmış bir doktorun kan, ürin, dışkı ve Allah bilir başka nelerin üzerine bulaşmasıyla eve dönüşüne tanıklık ettiler” dedi kendisi için. Doktor, şans eseri bebeği havada yakalamayı başardı. Eğer yakalamasaydı neler olacağını hayal etmek bile gerçekten üzücü.

Eğer doktorun olayın kahramanı olduğunu düşünüyorsanız, paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ