Kadınlar Sitesi

Elleri babasının alyansının içinden geçebilen prematüre bebek aylar sonra hayata tutundu! İşte onun son hali…

Elleri babasının alyansının içinden geçebilen prematüre bebek aylar sonra hayata tutundu! İşte onun son hali…

27 Nisan’da prematüre doğumla bir kız bebek doğuran anne Stephanie Perrin’e bebeğinin önündeki 3 hafta içinde ölebileceği söylenmişti. Doğumundan beri hastanede yoğun bakım altında olan bebeğin durumu günden güne iyileşiyor. Doğumdan 4 ay sonra aile bebeklerini artık eve götürmeye hazır.

Stephanie Perrin kızı Mollie’yi, 27 Nisan’da henüz 27 haftalıkken, beklenen doğum tarihinden 13 hafta önce, dünyaya getirdi. Doğum öncesi doktorlar tarafından plasenta bozukluğu teşhisi konulan küçük bebek annesinin karnında gerektiği kadar büyüyemiyordu.
Dailymail’in haberine göre, anne Stephanie Perrin(34) ve baba James Perrin(38) küçük kızlarını doğumdan 3 hafta sonra kucaklarına ilk kez alabildi. Doğduğunda yarım kilo ağırlığında olan Mollie 3 haftalıkken o kadar küçüktü ki kolu babasının alyansının içinden geçebiliyordu.

Yarım kilodan 2,5 kiloya çıkan bebek doktorlar tarafından bir mucize olarak görülüyor. ‘Onu eve götürmek bizim için çok büyük bir rahatlama olacak’ diyen çift yaşadıkları en zor şeyin doğumdan sonra kızları olmadan eve dönmek olduğunu belirtiyor. Sezaryen yöntemiyle doğum yaptıktan sonra anne 2 hafta hastanede kontrol altında tutulmuş fakat sonra kızı olmadan evine dönmek zorunda kalmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ