Kadınlar Sitesi

Eşinin Vefatının Ardından Hamile Olduğunu Öğrendi – Ultrasonda Gördüklerine İnanamadı

Eşinin Vefatının Ardından Hamile Olduğunu Öğrendi – Ultrasonda Gördüklerine İnanamadı

Hayatınız gözlerinizin önünde kararırken iyi şeyler düşünemiyorsunuz. Ancak karanlıkta bile küçük de olsa bir aydınlık vardır.Bunu eşi Bryan’ın kaybeden Courtney Hill çok acı bir şekilde tecrübe etti.

blank

Geçtiğimiz sene şubat ayında Bryan geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti.

Courtney’nin ruh eşi, kızı Reagan’ın ise kahraman babası artık hayatta yoktu.Courtney eşini kaybettikten sonra bir türlü toparlanamadı. Ancak kendisini bekleyen bir sürpriz vardı.Kadın eşinin vefatının ardından hamile olduğunu öğrendi.

blank

Hala eşinin yasını tuttuğundan, hamile olduğunu öğrenen bir anne adayı gibi mutlu olamadı.Bir yandan da karnında acı hissetmeye başladı. Çocuğunu düşürme korkusuyla hemen doktora göründü.

blank

Courtney hastanede bir sürprizle daha karşılaştı.Ultrasonda iki erkek bir de kız bebek göründü.Courtney, CBS Chicago’ya “Gözlerime inanamadım. Bana eşimi hatırlatacak üç yavrum daha olacağından sevindim” dedi.Rutin kontrollere gittiği bir esnada Courtney, Brady ismini vermek istediği bebeğinin kalbinin atmadığını öğrendi.Miles ve Harper ismini koyacağı iki bebek ise sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

blank

Çocukları Reagan, Miles ve Harper ile beraber Courtney çok mutlu. Çocuklarının büyümesini dört gözle bekliyor.Kendisine bebeklerin ikiz olup olmadığı sorulduğunda ise Courtney, “Hayır. Onlar hayatta kalmayı başaran üçüzler” diyor.Elbette Courtney, eşini ve ölen bebeğini için üzülüyor. Ona güç veren ise hayattaki çocukları.

Courtney, insan hayatının elden aniden kayıp giden bir şey olduğunu bildiğinden çocuklarıyla her anını doya doya geçiriyor.Maddi durumları çok iyi olmasa da ailesi ve arkadaşlarının yardımıyla dimdik ayaktalar.Haberden de çıkaracağınız gibi önemli olan uzun yaşamak değil yaşadığınız her dakikanın tadını çıkarmak.

Courtney ve çocuklarına hayatta sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz. Paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ