Kadınlar Sitesi

Bakın Dünyanın Farklı Ten Rengindeki İlk İkizleri Bugün Nasıl Görünüyor

Bakın Dünyanın Farklı Ten Rengindeki İlk İkizleri Bugün Nasıl Görünüyor

Kimse onların ikiz olduğuna inanmıyor!

Donna Aylmer ikizleri olacağı müjdesini alınca sevinçten ağladı.Bebeklerini dünyaya getirdiğinde ise şaşırtıcı bir manzarayla karşılaştı.Lucy’nin kızıl saçları, mavi gözleri, açık teni ve çilleri vardı. Öte yandan Maria’nın koyu teni, kahverengi gözleri ve koyu kıvırcık saçları vardı.

Gerçekten ikiz miydiler?

blank

Ailedeki herkes birbirinden çok farklı dış görünüşe sahip ikizleri görünce şaşırdı.

Donna dahil herkes şaşkındı. Fakat bunun bilimsel bir açıklaması vardı.Donna yarı Jamaikalı yarı İngiliz’di. Eşi ise İngiliz.

blank

Lucy ve Maria çift yumurta ikizleriydi.Maalesef ikizlerin birbirinden farklı görünmesi nedeniyle Lucy ile hep dalga geçildi.Lucy, “Benim evlat edinildiğimi söyleyip dalga geçerlerdi. Hep ağlardım. Saçlarım kıvırcıktı. Kız kardeşim gibi kızıl saçlarım olsun isterdim” dedi.Maria ise hayatı boyunca Lucy gibi görünmek istedi.

blank

İki kız kardeş gerek dış görünüşleri gerekse de karakterleri açısından birbirlerinden çok farklılar.Maria daha konuşkan ve modaya düşkünken, Lucy içine kapanık ve sanatla ilgileniyor.

blank

Birbirlerinden ne kadar farklı olsalar da birbirlerini çok seviyorlar. Hem birer kız kardeş hem de çok iyi arkadaş olmayı başarmışlar.Maria, “Bir gün çocuğum olursa Lucy’ye benzemesini istiyorum” dedi.

blank

Farklı görünseler de farklı giyinseler de ikisinin de o aynı sıcacık gülümsemesi var.Küçükken zorluklar yaşamalarına rağmen şimdilerde hiç kimseye kulak asmıyorlar.

İkizlerin videosunu izleyin:

Maria ve Lucy’nin hayat hikâyesini paylaşarak insanlara diğerlerini dış görünüşlerine göre yargılamamaları gerektiğini hatırlatın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ