Kadınlar Sitesi

55 yaşındaki büyükanne üçüz doğurdu

55 yaşındaki büyükanne üçüz doğurdu

55 yaşındaki büyükanne üçüz doğurdu

İngiltere’de 55 yaşındaki Sharon Cutts, üçüz annesi oldu. Bir süre önce tüp tedavisi gören Sharon Cutts, tedavi sonucu tekrar anne oldu. İngiltere’de en yaşlı anne unvanını alan, orta yaşlı kadın, ilk hamile kaldığı zaman tedavi gördüğü için çoklu hamilelik olacağını tahmin ettiği ancak üç kalp atışı duyduğu zaman sevinçten ağladığı ifade etti.

Sezaryenla doğum yapan Sharon Cutts hamileliğini biraz zor geçirdiğini ve 11 hafta hastanede yattığı ama sonucun da çok sağlı çocuklara kavuştuğunu belirtti. Hastanede yatarken bebekler dünyaya gelmeden önce kendine botoks yaptıran Sharon Cutts, “Bebekler dünyaya geldiğinde güzel görünmek istediği için böyle bir şey yaptığını” ifade etti. Erkek arkadaşı 40 yaşında olan yeni anne büyükhanenin, dört tane de yetişkin çocukları var.

blank

İngiltere’de 55 yaşındaki Sharon Cutts, üçüz annesi oldu.

blank

Sezaryanla doğum yapan Sharon Cutts hamileliğini biraz zor geçirdiğini ve 11 hafta hastanede yattığı ama sonucun çok güzel olduğunu söyledi.Hastanede yatarken bebekler dünyaya gelmeden önce kendine botoks yaptıran Sharon Cutts ilk hamile kaldığı zaman tedavi gördüğü için çoklu hamilelik olacağını tahmin ettiği ancak üç kalp atışı duyduğu zaman sevinçten ağladığı ifade etti.Sharon Cutts hamileliğini biraz zor geçirdiğini ve 11 hafta hastanede yattığı ama sonucun da çok sağlı çocuklara kavuştuğunu belirtti.

blank

blank

blank

blank

“Bebekler dünyaya geldiğinde güzel görünmek istediği için böyle bir şey yaptığını” ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ