Kadınlar Sitesi

İş gezisine gidiyorum’ dedi, kaldığı otelden eşine fotoğraf gönderdi… Eşi çok sevindi, fotoğrafı inceledi şoke eden ayrıntıyı fark etti

İş gezisine gidiyorum’ dedi, kaldığı otelden eşine fotoğraf gönderdi… Eşi çok sevindi, fotoğrafı inceledi şoke eden ayrıntıyı fark etti

Fotoğraftaki Ayrıntıyı fark ettiniz mi!

‘İş gezisine gidiyorum’ dedi, kaldığı otelden eşine fotoğraf gönderdi… Eşi çok sevindi, fotoğrafı inceledi şoke eden ayrıntıyı fark etti …Eşi ne yaptı dersiniz! İnanılmaz gerçekten, yazık değil mi..

Bazen fark etmediğiniz küçük ayrıntılar hiç hesaplamadığınız şeyleri ortaya çıkarır… İş gezisine giden kadın, eşine otelden fotoğraf gönderince her şey ortaya çıktı.

blank

Aslında bu tür olaylar az yaşanmıyor. Son yıllarda artan bir hal almaya başladı.Genç kadın eşine iş seyahati için kalacağı yere geldiğini haber verdi.Otel odasında tek başına olduğunu söylese de eşinin o ayrıntıyı fark etmesiyle her şey ortaya çıkıyor.Eşine derhal boşanma davası açtı ve hakim bu fotoğrafı delil kabul ederek derhal boşadı.

blank

Aynı olaya benzer bir hadise yurt dışında yaşanmış, burada boşanma değil eşini direk öldürmesine neden olmuştu!

Bir diğer genç kadın ise erkek arkadaşına gönderdiği fotoğrafla tüm planları suya düşüyor.Üstsüz bir fotoğrafını erkek arkadaşına gönderirken, yanında kendine ait olmayan bir valiz de görüntülenince olan oluyor.Kız arkadaşının o iş seyahatinde yalnız olmadığını anlayan erkek arkadaşı tüm gerçekleri bu sayede öğrenmiş oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ