Kadınlar Sitesi

98 Yaşındaki Anne Yalnız Kalmasın Diye 80 Yaşındaki Huzurevinde Kalan Oğlunun Yanına Taşındı

98 Yaşındaki Anne Yalnız Kalmasın Diye 80 Yaşındaki Huzurevinde Kalan Oğlunun Yanına Taşındı

Kaç yaşınıza gelirseniz gelin annenize ihtiyacınız vardır. 98 yaşındaki Ada ve 80 yaşındaki oğlu Tom bunun en iyi örneği.

blank
Geçtiğimiz sene Ada, İngiltere’nin Liverpool şehrindeki Moss View Huzurevi’ne taşındı. Taşınmasının nedeni ise oğluna destek olmaktı.

Ada, “Kaç yaşına gelirseniz gelin anne olmaya devam edersiniz” dedi.

Ada Keaton, 18 yaşındayken oğlu Tom’u dünyaya getirdi. Anne ve oğlu arasında harika bir bağ vardı. Yaşlanınca Tom, Liverpool’un Moss View isimli huzurevinde yaşamaya başladı. Ada da oğluna destek olmak için bir yıl sonra yanına taşındı.

Ada, Liverpool Echo’ya “Her gece oğluma ‘iyi geceler’, uyandığında ise ‘günaydın’ demeyi ihmal etmiyorum” dedi.

Beraber dizi izliyorlar

Huzurevi çalışanları anne ve oğlun arasındaki bağdan çok etkileniyorlar. Anne ve oğlun beraber oyun oynadıklarını ve ‘Emmerdale’ dizisini izlediklerini ifade ediyorlar.

Huzurevi müdürü Phillip Daniels, “Huzurevinde bir anne ve oğlu görmek nadir rastlanan bir olay. Bizler de elimizden geldiğince onları rahat ettirmeye çalışıyoruz” dedi.

Tom’a annesinin yanında olmasının ona nasıl hissettirdiği soruldu.O da Liverpool Echo’ya “Bana hala küçükkenki gibi bakıyor. Hatta bazen ‘Hareketlerine dikkat et’ diye ikaz bile ediyor” dedi.

Kaç yaşınıza gelirseniz gelin anne olmaya gerçekten de devam ediyorsunuz. Ada ve Tom bunun en iyi örneği. Anne ve oğlun arasındaki bağdan etkilendiyseniz paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ