Kadınlar Sitesi

Çift Yan Masadaki Baba Ve Kızını Gördü – Baba Garsondan Aldığı Not Karşısında Gözyaşlarını Tutamadı

Çift Yan Masadaki Baba Ve Kızını Gördü – Baba Garsondan Aldığı Not Karşısında Gözyaşlarını Tutamadı

Eşinden ayrılmış olan bir baba 6 yaşındaki kızıyla beraber akşam yemeğine çıktı. Hesabı istediğinde kendisine bırakılan not karşısında çok duygulandı.Kızıyla beraber yemek yedikleri sırada yan masadakiler onları izliyormuş.

Yan masadakiler ayrılmadan hemen önce garsona bir not bırakıp bunu baba ve kızına iletmelerini istemişler. Baba, hesabı istediğinde hesabın yanında kendisine bir de az önce restorandan ayrılan yan masadaki ailenin bıraktığı not getirildi. Baba, notta yazılanları sosyal medyada paylaştıktan hemen sonra yazılanlar viral oldu.

blank

Eşinden ayrılmış olan bir baba Sevgililer Günü’nü hayatının aşkı olan 6 yaşındaki kızıyla kutlamak için Old Spaghetti Factory isimli bir restorana gitti.

Ancak baba, kızıyla beraber yemek yerken izlenildiğinin farkında değildi. Hesabı istediğinde eline bir de not tutuşturuldu.

Meğerse notu baba ve kızın yan masasında oturan bir çift yazmış. Çift, babanın kızına olan ilgisinden çok hoşlanmış ve bunu kelimelere dökmeye karar vermiş. Ayrıca baba ve kızının hesabını da ödemişler.

blank

Merhaba!
Öncelikle sizi dikizlediğimiz için özür dileriz. Eşim ve ben, minik sevgilinizle ne kadar yakından ilgilendiğinizi görünce çok etkilendik. Siz harika bir babasınız!

Eşim de ben de anne ve babasız büyüdük. Bu yaştaki bir çocuğun sizin gibi bir baba modeline sahip olması çok önemli.
Kızınla böyle ilgilenmeye devam et!
Akşam yemeğiniz de bizden!
🙂
Baba, kendisine yazılan nottan o kadar etkilendi ki fotoğrafı sosyal medyada paylaştı ve altına “Yalan söyleyemeyeceğim. Yazıyı gördüğümde gözyaşlarımı tutamadım. Sevgi sözcüklerinizden dolayı size çok teşekkür ediyorum!” yazdı.

Fotoğraf ve babanın yazdığı mesaj internete çığ gibi düştü.

Baba’nın başına gelen bu güzel hadiseyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ