Kadınlar Sitesi

Bu Yöntemle Et Benlerinizden Kurtulun

Bu Yöntemle Et Benlerinizden Kurtulun

Et benleri vücudun herhangi bir yerinde çıkabiliyor. Boynumuz, koltuk altımız ve hatta kasıklarımızda.Et benleri zararsız olmasına rağmen insanı rahatsız edebiliyor.Neyse ki et benlerinden kurtulmak için çözümler var. Hatta doktora bile görünmenize gerek kalmıyor.

blank

Et benleri hemen herkeste çıkabiliyor. Boyutları kişiden kişiye değişebiliyor. En çok ise boyunda ve koltuk altlarında çıkıyor.Et benlerinizden rahatsızsanız, en iyisi doktora görünmek ve profesyonel yardım almaktır.Öte yandan evde yapabilecekleriniz de var. Canınızı yakmayan bu yöntem hem de ücretsiz.

Elma sirkesi

Doktorların ifade ettiklerine göre elma sirkesinin içinde yer alan malik asit, et benlerinden kurtulmak için harika bir araç.

blank
Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
  • Pamuk

Et beninin yer aldığı bölgeyi sabun ve ılık suyla yıkayın. Pamuğu elma sirkesine bandırıp et beninin üstüne uygulayın.Bunu günde bir kez et beninin rengi değişene kadar tekrarlayın. Zamanla et beni kendiliğinden düşecektir.

İplik

Bu yöntem ise eski olmasına rağmen etkili ve acısız.

blank
Malzemeler:

  • İplik

Et benini ip ile sıkıca bağlayın. Asıl önemli olan nokta ise ipin kalan kısmını dikkatli bir şekilde kesmek. İpin sonunu kesmek için kullanacağınız makasın ucunu ateşle yakıp soğumasını bekleyin ki mikrop kapmayasınız. Bundan sonra tek yapmanız gereken et beninin kendiliğinden düşmesini beklemek. Bu yöntemle et benine kan ulaşmamasını sağlıyorsunuz ve kan ulaşamayan et beni kuruyup düşüyor.

Et benlerinden kurtulmak için işte böyle basit yöntemler var. Yöntemleri arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Uygulamadan önce doktorunuza danışın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ