Kadınlar Sitesi

Doğum Gününde Ailesi Çocuğa Gözlük Aldı – Çocuk Gözlüğü Takınca Hayatının Şokunu Yaşadı

Doğum Gününde Ailesi Çocuğa Gözlük Aldı – Çocuk Gözlüğü Takınca Hayatının Şokunu Yaşadı

Renkler olmasa dünya nasıl görünürdü? Birçoğumuz bunu hayal bile edemeyiz. Farklı renklerin insanları farklı hissettirdiğine inanılır. Mesela siyah rengi hüznü temsil ederken kırmızı aşkı simgeler. Renkleri kendimizi ifade etmek için sıklıkla kullanırız.10 yaşındaki Xavier McCoury doğuştan renk körüydü. 10. yaş gününde ise özel bir gözlük sayesinde renkleri tam anlamıyla görebilmeye başladı.

blank

Xavier McCoury’nin ailesi çocuklarına onuncu yaş gününde harika bir şey hediye ettiler. Giderek gelişen teknoloji sayesinde üretilen bir gözlük yardımıyla renk körlerinin bütün renkleri ayırt edebilmesi sağlanmaya başladı.

Bir gün Xavier’in ebeveynleri küçük çocukla beraber dışarıya çıktılar. Oğullarına özel bir gözlük almışlardı.Çocuk gözlüğü taktığında gözlerine inanamadı.Çocuğun annesi Melissa, Daily Mail’e “Hediyenin onun için ne kadar değerli olduğunu gözlerinde görebiliyorduk ve o anlar tarif edilemezdi” dedi.

Çocuğun gözlüğü taktığı o anları ve tepkisini hemen izleyin:

Dünyayı ilk kez böyle güzel şekilde gördüğünüzü hayal edin. Muhtemelen sevinçten havalara uçardınız. Videoyu arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ