Kadınlar Sitesi

Bebeğinin Nefes Almadığını Söyleyip Ambulans Çağırdı – Otopside Gerçekler Ortaya Çıktı

Bebeğinin Nefes Almadığını Söyleyip Ambulans Çağırdı – Otopside Gerçekler Ortaya Çıktı

Öyle ebeveynler var ki çocuk sahibi olmalarına izin verilmemeleri gerektiğine inanıyorsunuz. Geçtiğimiz cuma gününde Utah’da yaşayan 19 yaşındaki Clint Nokes oğlu Hudon’un nefes almadığını söyleyerek ambulansa haber verdi.

Sağlık görevlileri olay yerinde 7 haftalık çocuğun nefes almasını sağlayamayınca derhal acile götürdüler.Bebeğin babası, oğluna mama yedirdikten sonra gaz çıkarmak içerken sallarken birden nefesinin kesildiğini söyledi.

Bunu ilk fark eden kişinin ise kız arkadaşı Krista Larsen olduğunu da ekledi.Polis, hastane yetkilileriyle görüşmeye başlayınca ise yalan söyledikleri ortaya çıktı. Otopside bütün gerçekler ortaya çıkacaktı.

blank
Minik bebeğin kafası ve göğsü morluklar içindeydi. Sonradan beyin kanaması geçirdiği ortaya çıktı.

Doktorlar bebeğin hayatını kurtarmaya çalışsa da başarılı olamadılar. Fox 13’ten aktarılanlara göre Hudson geçtiğimiz cumartesi günü hastanede hayatını kaybetmiş.

blank

Otopside gerçekler ortaya çıktı.Hudson’ın kafatasında çatlak, gözlerinde kanama ve vücudunun çeşitli bölgelerinde kırıklara rastlandı.Clint’e otopsi sonuçları gösterildiğinde yaptığını kabul etmek zorunda kaldı.

blank

Bebek ağlamaya başlayınca babası sinirlenmiş. Önce bebeği koltuğu üstüne fırlatmış. Sonra da bacağından tutup sürüklemiş.Haftanın başlarında ise kasten mi yoksa kazayla mı olduğu bilinmese de çocuğu yüz üstü lavaboya düşürmüş.Şu anda tutuklu olan Clint çıkarılacağı mahkemeyi bekliyor.

blank

Canınızın bir parçası olan evladınıza böyle bir şeyi nasıl yapabilirsiniz? Etrafınızda bir çocuğun istismara uğradığına inanıyorsanız hemen yetkililere haber verin.

‘Baba’nın ağır ceza alması gerektiğini düşünüyorsanız paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ