Kadınlar Sitesi

Bakıcısı Olmadığından Çocuklarını Üniversiteye Getirdi – Profesör Durumu Anlayınca Bakın Ne Yaptı

Bakıcısı Olmadığından Çocuklarını Üniversiteye Getirdi – Profesör Durumu Anlayınca Bakın Ne Yaptı

İki çocuk annesi ve yalnız kadın Monica Willard, üniversite son sınıf öğrencisiydi. Çocuklarını finale giderken bakıcıya bıraktı.Bakıcı son dakikada işinin çıktığını söyledi. Monica, dört ve beş yaşındaki iki çocuğunu da üniversiteye götürmek zorunda kaldı.

blank

Çocuklar koridorda annelerinin finalden çıkmasını bekliyordu. Canları sıkıldı ve laptop oynamak için birbirleriyle tartışmaya başladılar.O sırada devreye Monica’nın tarih öğretmeni, Dr. Daniel Krebs girdi.Diğer öğrenciler muhteşem anı ölümsüzleştirmeyi başardılar. Facebook’ta yayınlanan fotoğraf yüzlerce kişi tarafından beğenilip paylaşıldı.

Fotoğrafı çeken Victoria Henry, “Bu gece üniversite hayatımın en enteresan günlerinden birini yaşadım. Birkaç çocuk koridorla sesli şekilde tartışıyordu. Profesör koridordaki çocuklarına yanına giderek onlarla beraber laptoptan oyun oynadılar. Bu sırada çocukların anneleri finale girmişti” dedi.

Yürekleri ısıtan anları aşağıdan izleyin:

Birçok profesör aynı durumda olsa farklı bir harekette bulunabilirdi. Ancak Dr. Daniel altın kalpli olduğunu işte böyle kanıtladı. Aynı fikirdeyseniz paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ