Kadınlar Sitesi

Anne, Bebeğinin Cinsiyetini Öğreneceğini Sanarken Bakın Nasıl Bir Sürprizle Karşılaştı!

Anne, Bebeğinin Cinsiyetini Öğreneceğini Sanarken Bakın Nasıl Bir Sürprizle Karşılaştı!

Ocak 2016’da hamile anne Dinagleigh ve erkek arkadaşı Anthony özel bir parti verdiler. Partiye adamın ve kadının aileleri ve arkadaşları da dahil oldular. Partinin asıl amacı çok yakında bebeği olacak olan Dinagleigh ve Anthony’nin bebeklerinin cinsiyeti açıklamasıydı.

Özel partiyi düzenleyen çifte müjdeli haberi veren yakından tanıdıkları doktorlarıydı. Doktor, yerel bir pastaneden bebeğin cinsiyetinin açıklanacağı türden bir pasta yapmasını istedi. Eğer pastanın içi pembe renkteyse bebeklerin kız, maviyse erkek olacağını öğreneceklerdi.

Dinahleigh ve Anthony pastayı aynı anda kesecekler ve pastanın içindeki renkten aynı anda bebeklerinin cinsiyetini öğreneceklerdi. Uzun zamandır bekledikleri an gelip çattığında Dinahleigh büyük bir sürprizle karşılaştı. Hayal bile edemeyeceği bir gerçekti bu.

Dinahleigh ve Anthony pastayı kestiğinde pastanın içi ne pembe ne de maviydi ve bütün konuklar şaşırmıştı. Tabii ki Anthony durumdan haberdar olduğundan hiç şaşırmamıştı. Anthony, pastanın içine elini uzattı ve küçük bir kutu çıkardı. Kutunun içini açtığında artık herkes olayın farkına varmıştı. Kutunun içinde evlilik yüzüğü vardı!

Duygu dolu anları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Sürpriz karşısında siz de duygulandınız mı? Yazıyı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ