Kadınlar Sitesi

Ölen Komşularının 3 Çocuğunu Evlat Edindiler – Eve Geldiklerinde Evlerini Tanıyamadılar

Ölen Komşularının 3 Çocuğunu Evlat Edindiler – Eve Geldiklerinde Evlerini Tanıyamadılar

Üç çocuk annesi Audrey halsiz hissediyordu. Hastaneye doktor kontrolüne gitti. Komşularından çocuklarına bir geceliğine göz kulak olmasını istedi.

Beş çocuk annesi Tisha ise meşgul olmasına rağmen bu isteği geri çevirmedi.

blank

Audrey kontrolden sonra eve döndü ve test sonuçlarını beklemeye koyuldu. Doktor aradığında verdiği haberler hiç de iyi değildi. Anne yemek borusu kanseriydi ve hastalığının ikinci evresindeydi. Maalesef tedavisi mümkün değildi.

blank

Audrey sayılı günlerinin kaldığının farkındaydı. Ancak hayatı sona ermeden önce çocuklarına iyi bakılacağını garantilemek istedi.

Tisha ve Audrey çok yakın olmasalar da, Tisha Audrey’den çocuklarının bakımını üstlenmesini istedi. Tisha ve Kevin çiftinin beş çocuğu olmasına rağmen sayılı günleri olan bir annenin son isteğini geri çevirmediler.

Audrey, çocuklarının geleceğini garantiledikten sonra huzura erdi. Maalesef bir süre sonra kansere yenik düştü.

Bir televizyon programına Tisha ve Kevin’in komşuları ve çocukları için yaptıkları iyilik anlatıldı. Program yapımcıları ise aileyi şaşırtarak muhteşem bir işe imza attı. Haberde emeği geçen Newsner çalışanları bile videoyu görünce gözyaşlarını tutamadılar.

FOX5 Surprise Squad Gives Family of Ten BIGGEST Surprise Ever!

#SURPRISESQUAD: A mother of five gains guardianship of three children after a tragedy. Her and her husband's unwavering love inspires the FOX5 Surprise Squad's BIGGEST surprises ever!A heartfelt thanks to our Surprise Squad partners: United Nissan, America First Credit Union, Albertsons and Vons

Posted by FOX5 Las Vegas on Mittwoch, 4. Januar 2017

Duygu yüklü hikâyeyi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ