Kadınlar Sitesi

Anne Ve Babanın Bebeklerine Yaptığını Öğrenince Şok Olacaksınız

Anne Ve Babanın Bebeklerine Yaptığını Öğrenince Şok Olacaksınız

30 Ağustos tarihinde bir bebek Iowa’daki evinde ölü bulundu. Bebeğin vücudu çürümeye yüz tutmuştu ve bezinde kurtlar geziyordu. Bebeğin birkaç gün önce hayatını kaybettiği anlaşıldı.Ölüm nedeni anlaşılınca insanlar şok oldu.

Polisler ihbar üzerine 20 yaşındaki Cheyanne Harris ve 28 yaşındaki Zachary Koehn’in Iowa’daki evine baskın yaptı. Evde Sterling ismindeki dört aylık bebeği yatağında ölü halde buldular. Vücudu çürümeye başlamıştı.

blank

Otopsiden gerçekler anlaşıldı
Anne ve baba hemen sorguya alındı. İkisi de bebeklerinin son baktıklarında hayatta olduğunu söylediler. Zachary’nin ifadesine göre kız arkadaşı bebeğe saat 9’da yemek yedirmiş. Ancak otopsiden anlaşıldığı üzere bebeğin altı bile bir haftadır değiştirilmemiş. Daily Mail’den aktarılanlara göre bebek 7 gündür aynı yerde yatıyormuş.

2 yaşında bir kızları daha var
Bütün deliller anne ve babanın bebeklerinin ölümünde katkısı olduğunu gösteriyor. Çiftin bir de iki yaşında kızları var. İkisi de şu anda yargılanıyor.Tahminler müebbet hapis cezası alacakları yönünde.Haberi okumak bile mide bulandırıcı. Böyle ebeveynler olduğuna inanamıyor insan.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ