Kadınlar Sitesi

4 Şişle Bebek Patiği Yapımı

4 Şişle Bebek Patiği Yapımı

Bebek patiği yapmak isteyenlere 4 şişle bebek patiği yapımı paylaştık. Bebek ve çocuklarınıza şiş işi patik yapmak istiyorsanız tamda size göre!

4 şiş kullanılarak yapılan bebek patiğinin yapım aşamalarını paylaştık. Şiş işi patikler yapmak istiyorsanız bu bebek patiğini tercih edebilirsiniz.

Daha önce ki bir yazımızda Şişle Bebek Patik Yapılışı paylaşmıştık. O model 2 şişle yapılan patik anlatımıdır. Şimdi paylaştığımız modelde ise tamı tamına 4 şiş kullanılıyor. 4 şişle örülen patik örneği benim daha çok hoşuma gitti. Daha güzel görünüyor. Siz iki modele de göz atın hangisi hoşunuza giderse onu yapın.

Eğer bu modelleri beğenmediyseniz bebek patikleri kategorisinde bulunan diğer modellere de göz atabilirsiniz. 4 şişle bebek patiği yapılışını resimli olarak paylaştık. Ne yazık ki yazılı açıklaması elimizde yok. Yabancı bir siteden aldığımızdan dolayı yazılı olarak anlatımı yok. Fakat şiş işinden anlıyorsanız modeli yaparken zorlanmazsınız. Zaten aşağıdaki resimde ayrıntılara yer verilmiş.

4 Şişle Bebek Patiği Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ