Kadınlar Sitesi

Sıradan Bir Aile Gibi Görünüyorlar – Gerçeği Öğrenince Şaşıracaksınız

Sıradan Bir Aile Gibi Görünüyorlar – Gerçeği Öğrenince Şaşıracaksınız

Ekvatorlu aile dünyaya damgasını vurdu. Fernando Machado ve Diano Rodriguez sıradan bir aile değil.Çiftin beraber iki çocuğu oldu. Fernando biyolojik anne, Diane Rodrigues ise biyolojik baba. Fernando ve Diane cinsiyet değiştirdiler.

blank

Fernando, BBC’ye “Diğer aileler gibiyiz aslında. Eşit haklarımız olmasa da sıradan bir aile görüntüsü çiziyoruz” dedi.Çocuk sahibi olmadan önce Fernando ve Diane herkesçe tanınıyorlardı. Çocuk sahibi olduktan sonra cinsiyet değiştiren kişilerin rol modeli oldular. Independent’in haberine göre çift Güney Amerika’daki cinsiyet değiştiren ilk ebeveynlermiş.

Doğumda Fernando kadın Diane ise erkekti. İkisi de bulundukları durumdan memnundu. Normları yıkarak kendileri olmaya karar verdiler. Fernando bugün kadın, Diane ise erkek gibi giyiniyor.Bugün ikisi de olduğundan daha memnun. Daha fazla çocuk sahibi olmak istiyorlar.

Bazen insanların ne dediğini önemsemeyip hayallerinizin peşinde koşmak gerekiyor. Önemli olan sizin nasıl mutlu hissettiğiniz. Paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ