Kadınlar Sitesi

Senin jönün hangisi?

Senin jönün hangisi?

Senin jönün hangisi?

Bu sezon, esaslı jönlerin dönüşünü müjdeledi. Diziler hikâyelerinden çok, başrol erkeklerinin karizmasıyla rekabet halinde… Peki hangi jön kime göre; ne bekleyeceğiz, ne bulacağız?

HASSAS RUHLU BİR HAYRAN KİTLESİ VAR
TİMUÇİN ESEN/ BODRUM MASALI (KANAL D)
Onun; içli, hassas ruhlu bir hayran kitlesi var. Çığlık atan kızlardan çok, kalbine gömen sevgililer gibi… ‘Bodrum Masalı’nın Faryalı’sı bu sezonun en şahane karakterlerinden biri. Timuçin Esen’i yıllarca özlemle bekleyenlerin isteyebileceğinden de fazlası.

BEKLENTİ ÇOK YÜKSEK
KIVANÇ TATLITUĞ/ CESUR VE GÜZEL (STAR TV)
Gizemli. İmkânsız. Yalnız. Âşık. Cesur. Bu kelimeler bir araya gelince Kıvanç Tatlıtuğ’un süper güçleri sihirli bir şekilde açılıyor. Ekime yetişmesi beklenen yeni dizi ‘Cesur ve Güzel’de, esrarlı bir nedenden kırsala yerleşen, orada Süphan (Tuba Büyüküstün) adlı toprak zengini bir kıza âşık olan Cesur’u canlandıracak. İki yıldır hakkında bin türlü söylenti, çeşit çeşit dizi dedikodusuyla kabartılan ortamda Tatlıtuğ’dan beklenti çok yüksek. Fakat Ece Yörenç’le bugüne kadar harika işler çıkardılar, ‘Cesur ve Güzel’in kışın hit dizisi olma ihtimali yüksek.

HEM ASİ HEM EFENDİ
ARAS BULUT İYNEMLİ/ İÇERDE (SHOW TV)
‘İçerde’yi izlediğinizde İynemli’nin gözlerimizin önünde nasıl olgunlaştığını göreceksiniz. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ye başladığında henüz 19 yaşındaydı, şimdi ‘İçerde’de hırslı bir polis olarak karşımızda. Hem fırlama hem efendi ayarını en iyi tutturan oyunculardan biri. Çağatay Ulusoy’la karşı karşıya pazartesi gecesini coşturacak bu sezon.

KESKİN İFADESİ, HAVALI DURUŞU…
ÇAĞATAY ULUSOY / İÇERDE (SHOW TV)
O, ‘hoş çocuk’tan ‘yakışıklı adam’a, oradan da ‘sağlam jön’e evrilmeyi başaran nadir aktörlerden. Hâlâ ‘Adını Feriha Koydum’ yıllarından kalma çılgın bir fan kitlesi var. Üzerine ‘Medcezir’le eklenen âşık genç kızların sayısı da epey fazla. Çağatay Ulusoy ekranda ilk kez, romantik dozu yüksek gençlik dizisinden daha ciddi bir hikâye deniyor. Saç tıraşı, keskin ifadesi, havalı duruşu da ona göre ayarlı. Ulusoy, kardeşi Mert’le habersizce düşman olan Sarp’ı canlandırıyor. Aksiyon dozu yüksek, fakat esas hazine kardeşlik mevzuunun etrafında dönecek dramda gizli.

EN GÜZEL GÜLEN, TAZE JÖN
BARIŞ ARDUÇ/ KİRALIK AŞK (STAR TV)
Ekran, reyting, sosyal medya canavarı ‘Kiralık Aşk’ ikinci sezonuyla döndü. Televizyonun en güzel gülen, taze jönü Barış Arduç da bu sezonun erkek oyuncu rekabetine katıldı. Eski topraklar ekranı fethetmeye hazırlansa da Arduç’un onu zirveye çıkarmaya gani gani gücü yetecek fanları var.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ