Kadınlar Sitesi

Hayranları Bile Tanıyamadı

Hayranları Bile Tanıyamadı

Tuba Büyüküstün’ü hayranları bile tanıyamadı.
Ekranların güzel oyuncusu Tuba Büyüküstün’den saç sürprizi. Büyüküstün’ün kısacık kestirdiği saçları hayranlarını üzdü. ‘Kara Para Aşk’ dizisinin final yapmasının ardından eşi ve ikiz kızları ile Amerika’ya giden Tuba Büyüküstün, imaj değiştirdi.

tuba
Uzun saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz güzel oyuncu, tanınmayacak kadar değişti. Önce saçlarının bir tarafını tamamen kazıtan Büyüküstün, “Bir proje için değil, tamamen kendi isteğimle saçlarıma bir değişiklik yaptım” demişti.
tuba büyüküstün
Iraklı yönetmen Hiner Saleem’in yönettiği Dar Elbise filminde kamera karşısına geçen Tuba Büyüküstün aralarında Caner Cindoruk, Canan Ergüder, Hazar Ergüçlü gibi isimlerin bulunduğu arkadaş grubu ile öğle yemeğinde buluştu. Hayranları kısacık kestirdiği saçları ve gözlükleriyle ünlü oyuncuyu tanımakta güçlük çekti.
tuba büyüküstün saçlarını kestirdi
Uzun süre ünlü oyuncuyu inceleyenlen hayranları ‘Tuba Büyüküstün’ün çok değiştiği’ yorumunda bulundu. Geçtiğimiz aylarda saçını kestiren Büyüküstün, “Bir proje için değil, tamamen kendi isteğimle saçlarıma bir değişiklik yaptım” demişti..

hayranları bile tanıyamadı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ