Kadınlar Sitesi

Çağla Şıkel’i çıldırtan ‘iğrençsiniz’ yorumu!

Çağla Şıkel’i çıldırtan ‘iğrençsiniz’ yorumu!

Alişan-Eda Erol çiftinin nişan fotoğrafının altına bir takipçileri hakaret içerikli yorum yazdı. Yorumu okuyan Alişan’ın yakın dostu Çağla Şıkel, “İğrençsiniz” yazan kişiye, “O sizin iğrençliğiniz. Gidin içinizdeki pisliği kusup temizlenin” karşılığını verdi.

blank

Alişan ve bir süredir beraberlik yaşadığı Eda Erol, dün akşam Tarabya’da sade bir törenle nişanlandı.Alişan’ın yakın arkadaşı manken Çağla Şikel, nişan töreninde çektiği fotoğrafı İnstagram hesabından paylaştı. Şikel, paylaşımına “Can yoldaşım benim dostum, arkadaşım, kardeşim, partnerim, gülüm. Bir ömür dünyalar güzeli Eda’mızla mutlu olmanı yürekten diliyorum. Seni değil artık ‘Sizi çok seviyorum’ diyeceğim. Çünkü siz artık birsiniz. Hep mutlu olun ve hep bugünkü gibi bakın birbirinize” notunu yazdı.

Alişan’ın paylaştığı fotoğrafa bin 500’ü aşkın yorum yazıldı. Bunlardan biri de nişanlanan çifti hedef alan ve bir kadın hayran tarafından yapılan “İğrençsiniz, midem bulandı” yorumuydu.Bu yorum üzerine çılgına dönen Şikel, söz konusu takipçiye anında cevap verdi. Ünlü model, “O sizin iğrençliğiniz. O sizin içinizin kötülüğü. Mideniz bulandıysa bence kusun. Kusun ki biraz temizlenin” yazdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ