Kadınlar Sitesi

Cem Yılmaz’dan Ahu Yağtu’ya Büyük Jest

Cem Yılmaz’dan Ahu Yağtu’ya Büyük Jest

Cem Yılmaz’dan Ahu Yağtu’ya Büyük Jest
Magazin gündemi son dönemde yaşanan olaylı boşanma haberleriyle çalkalanırken Cem Yılmaz, tüm ünlülere örnek olacak tavırlar sergiliyor…

Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu’nun alacağı dairenin yarı fiyatını cebinden ödedi.
Yaz tatilinin büyük kısmını oğlu Kemal’in mutluluğu için eski eşi Ahu Yağtu ile Bodrum’da geçiren ünlü şovmen Cem Yılmaz, bu kez de bonkörlüğünü konuşturdu.

Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtu'ya Büyük Jest

Boşandıktan sonra Cem Yılmaz’ın Levent’teki villasından Ulus’taki bir apartman dairesine yerleşen Yağtu, evlenmeden önce de hayatını sürdürdüğü Bebek’e taşınmak istedi.

Cem Yılmaz'dan Ahu Yağtuya jest

Ünlü oyuncu ve modacı, uzun uğraşlar sonunda Bebek’te 900 bin dolar yani yaklaşık 2 milyon 700 bin liralık bir daire buldu.

Ahu Yağtu
Oğlu Kemal’le Bebek’e taşınma fikrini Cem Yılmaz’a açan Ahu Yağtu, eski eşinden maddi ve manevi destek gördü. Ünlü komedyen, Yağtu’nun yeni taşınacağı dairesinin yarı fiyatını hiç düşünmeden cebinden ödedi.

ahu cemHem eski eşi hem de oğlunun daha rahat bir yaşam sürmesi için her detayı düşünen Cem Yılmaz’ın bu tavrı, “Süper baba Cem” dedirtti. Ahu Yağtu, yeni evine tadilat işlemleri bittikten sonra taşınacak.

cem yılmaz
ANLAŞARAK BOŞANMIŞLARDI
Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz, 20 aylık evliliklerini 2013’ün son günü bitirmişti.

Cem Yılmaz Ahu Yağtu

Ünlü komedyen, eşine boşanırken 500 bin dolar tazminat ödedi. Yılmaz, Ahu Yağtu’ya 3 de gayrimenkul vermişti. Cem Yılmaz, oğlunun annesine 2013 model Range Rover cip, Sarıyer, Şişli, İstinye Park ve Loft’ta birer gayrimenkulun dışında iki ayrı yerin aylık 30 bin lirave 6 bin 500 dolar olan kira gelirini de eski eşine tahsis etti.

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ