Kadınlar Sitesi

Öz Annesi Poşetin İçine Koyup Ormana Terketti – Bakın Hayatını Kim Kurtardı

Öz Annesi Poşetin İçine Koyup Ormana Terketti – Bakın Hayatını Kim Kurtardı

Anne olmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu anlatmaya bile gerek yoktur. İlginç bir şekilde bunun tam tersini düşünenler de var.Denis Saranzev, Rusya’daki bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. Denis sıradan bir gün geçiriyordu.Birden tuhaf bir ses duydu. Ormanın içinden ağlayan bir bebeğin sesi geliyordu.

blank

Sesi takip eden adam sonunda sesin geldiği yeri tespit etti. Çöp ve çamurun arasında bir elin oynadığını fark etti. Küçük bebek bir poşetin içine koyulmuştu.

blank

Bebeğin birkaç günlük olduğu aşikardı.Üzerine çamur bulaşan bebeğin etrafında böcekler ve karıncalar geziyordu. Karıncalar bebeğin gözlerine zarar vermişti.
Bebek hemen hastaneye götürüldü. Denis de URA.ru’nun belirttiğine göre polise haber vermiş.

blank

Karıncalar bebeğin hem gözlerine hem de kulaklarına zarar vermişti. Hastane yetkilileri çocuğun henüz beş günlük olduğunu tespit ettiler. Kristina adı verilen çocuğun yaşaması bir mucizeydi.Kısa bir süre sonra da Kristina’nın 22 yaşındaki biyolojik annesi Olesja yakalandı.

Gözaltına alınan Olesja başta tecavüze uğradığını ve çocuğu bu nedenle terk ettiğini söyledi.Ancak sorgu derinleşince gerçeği anlattı. Çocuğu büyütmek istememiş.
Polis ayrıca bebeğin babası Andrej’i de yakaladı. Baba haberi internetten okumuştu ancak bebeğin babası olacağını asla tahmin etmemişti.

blank

Adamın baba olduğundan bile haberi yokmuş.Andrej’in Olesja ile ilişkisi kısa sürmüş ve ayrılmışlar. Ayrıldıkları sırada Olesja hamile olduğunu ve çocuğu aldıracağını söylemiş ancak aldırmamış.Andrej haberin içinde eski kız arkadaşının geçtiğini öğrenince hemen hastaneye, bebeğin yanına koşmuş.

blank

Hastanede yapılan DNA testinde Kristina’nın Andrej’in kızı olduğu ortaya çıktı. Andrej, öz kızını kendi evine getirdi. Eşi Tatyana ise durumdan hoşnuttu.Olesja’ya iki yıllık hapis cezasına çarptırıldı. Bazıları ise cezanın hafif olduğuna inanıyor.Kristina’nın artık bir ailesi var. Üvey annesi ona kendi evladıymış gibi bakıyor ve babası üzerine titriyor.

blank

Benzer bir durumla karşılaşmanız halinde derhal polise haber verin.Haberi paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ