Kadınlar Sitesi

Kedi Canlı Yayını Böyle Bastı

Kedi Canlı Yayını Böyle Bastı

Hayvanlar hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabiliyorlar. Haber sunucusu çok yakında bir zamanda benzer bir şey tecrübe etti.Haber sunduğu sırada masasına bir kedi geldi.15 dakikalığına ünlü olan kedi hiç de oradan ayrılacak gibi gözükmüyordu.

blank

Canlı yayınlarda birçok terslik gerçekleşebiliyor. Mikrofonlar çalışmayabiliyor, prompter donabiliyor ve diğer teknik sorunlar da gerçekleşebiliyor.Ancak bu canlı yayında çok farklı bir şey gerçekleşti.

Haber sunucusu ne yapacağını bilemedi.

blank

Birden masanın hemen yanında bir kedi belirdi. Kedi, daha sonra sunucunun masasına çıktı.

blank

Sunucu gayet profesyonel bir şekilde yayına devam etti. Kedi kameralara alışık gibiydi. Birkaç saniye sonra kendisine oturacak harika bir yer buldu.

blank

Keyfine düşkün olan kedi, sunucunun dizüstü bilgisayarının üstüne oturdu.

blank

Haber sunucusu o an ne yapacağını bilemedi. Reklam arası girene kadar haberleri sunmaya devam etti. Arada, kediyi bir battaniyeye sardı ve uyuttu.Hikâyenin sonu gayet mutlu bitti. Kedi, haber kanalı teknik ekibindeki bir çalışan tarafından sahiplenildi.

blank

Sokak kedisi gerçekten de çok cana yakın. Her gün sokaklarda yapayalnız gezen zavallı kedi, aynı gün içinde hem ünlü oldu hem de sahiplenildi!

Kedinin, canlı yayındaki macerasını arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

bilenkadinlar.com, hayvanları sever ve onlara saygı duyulması gerektiğine inanır. Siz de aynı fikirdeyseniz sayfamızı beğenin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ