Kadınlar Sitesi

Kalp Hastalığının 17 Belirtisi! Risk Altında Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız

Kalp Hastalığının 17 Belirtisi! Risk Altında Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız

Kalıp ortak bir sorundur ve evinizde bulunması sayısız sağlık sorununun nedeni olabilir.

Bu nedenle, konuyu tedavi etmek ve olumsuz etkilerden kaçınmak için, semptomlarını bilmenin yanı sıra, kendisine en çok maruz kalanlara ait olup olmadığınızı bilmeniz gerekir.

Bununla birlikte, konvansiyonel tıp onu bir sorun olarak görmemektedir ve bu nedenle, uygun bir tedavi önerilmemektedir. Ek olarak, belirtileri, diğer hastalıkların benzeridir, çünkü bunlar nonspesifiktir ve bu nedenle sıklıkla diğer sağlık sorunlarına atıfta bulunurlar.

blank

Yine de, bunlar kalıp hastalığının en yaygın belirtileri:

 • Baş ağrısı
 • Yorgunluk, egzersiz sonrası halsizlik ve güçsüzlük
 • Bellek sorunları, odaklanma sorunları, yönetici işlev sorunları, beyin sisi
 • Işık hassasiyeti, bulanık görüş, kırmızı gözler
 • Sinüzit, hava boşluğu, öksürük, nefes darlığı, astım benzeri bulgular
 • baş dönmesi
 • Statik “şoklar”
 • Yeterli çabaya rağmen kilo verememe
 • Titreme
 • Kas krampları, sürekli sinir ağrısı, eklem ağrısı, iltihap artritinin neden olmadığı ağrılar. Soğuk algınlığı ağrısı
 • Kalıcı sinir ağrısı
 • Uyuşukluk hissi
 • Karın ağrısı, ishal, iştah değişiklikleri, mide bulantısı
 • Gece terleme
 • Aşırı susuzluk
 • İdrar artışı
 • Metalik tat

Bu belirtilerle ilgili olarak, neden diğer hastalıkların ortak semptomlarıyla genellikle neden karıştığını kolayca görebilirsiniz.

Bununla birlikte, küfün yıkıcı etkileri, otuz yıldan uzun bir süredir bilimsel olarak araştırılmış ve bunun, aslında, filamentlerde yetişen ve filizlenip uçup küçücük sporlar yaratarak yeniden üreten çeşitli mantar türlerinin bir kombinasyonu olduğu bulunmuştur ve Çıplak gözle görülemez.

Kalıp, sıcak, nemli ve nemli yerlerde gelişir. Bu nedenle, örneğin, Nevada ve Arizona gibi yerlerde, kötü havalandırma olan yerlerde, sel veya su sızıntılarına eğilimli bölgelerde görülebilir.

Suya zarar veren binalar, zehirli bir kimyasal karışım oluşturan hava ve tozda bulunan kompleks bir kontaminant kombinasyonunun oluşumunu destekler. Aynı zamanda, havada salınan sporlarda kalan ve kalıp parçalarında mikotoksin olarak bilinen toksik maddeler oluşturur.

Bununla birlikte, kalıp hastalığına tek bir toksin neden olmamalı, ancak çoğu durumda su hasar görmüş bölgelerde veya binalarda görülüyor.

Ayrıca, en yeni gözden geçirme, sinüslerin kalıcı bir küf hastalığının ortak bir nedeni olabileceğini bulmuştur.

Ne yazık ki, gerçek şu ki yaşadığımız binaların yarısı suya zarar veriyor, bu yüzden daha fazla meyilli olanlara kalıp ve küf hastalıklarına neden oluyor. Çoğumuzun kapalı mekanlarda, ofislerimizde veya evde çok fazla zaman geçirmesi göz önüne alındığında, hepimiz bu zararlı etkiyi azaltmayı öğrenmeliyiz.

Kronik Enflamatuar Yanıt Sendromu (CIRS), suyla hasar görmüş bir binanın iç ortamına maruz kaldıktan sonra mantar, bakteri, aktinomiset ve mikobakteriyi içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan ikamet eden toksikojen organizmalarla oluşan akut ve kronik, sistemik bir inflamatuar yanıttır. İyi yanıcı maddeler olarak. . .

Shoemaker ayrıca şunları söylüyor: “ İnsanlardan yüzde 24’ü yeterli antikor tepkisi veremiyor ve su hasar görmüş binalarla hastalananların yüzde 95’inden fazlasını oluşturuyorlar.”

Bu nedenle, bu genleri olan insanlar kalıp hastalığı riskini artırır. Bu alt grup kalıp hastalığının vakalarının% 95’ini içerir.

Ayrıca, yüzde 2’si kendisine özellikle eğilimli olan ve bu genlerin daha “daha hızlı” bir çeşitliliğine sahip. Dahası, eğer hastalıktan kurtulmak için savunmasız değilseniz, yine de, acı çekme şansınızın sıfır olmadığı anlamına gelmez.

Küf savunmasızlığı durumunda, insanlar spesifik toksinleri toksin gibi, tokmak gibi tanımayabilir ve vücutta tekrar dolaşıma girerler. Sonuç olarak, toksinler devam eden bir inflamatuar yanıta neden olur.

Zayıflamış bir bağışıklık sistemi nedeniyle kronik bir enflamasyon hali olduğundan su hasarına uğramış binaların küf hastalıkları ciddi bir sağlık sorunudur ve tedavi edilmediği takdirde çeşitli hastalıklara yol açarak kendiliğinden düzelmez. Hastalık DNA’ya yerleştirilir ve aktive olur olmaz semptomlar ve enflamasyon yanıtı çok uzun sürebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ