Kadınlar Sitesi

Kadın Aracını Engelli Park Alanına Park Etti – Asla Unutamayacağı Türden Bir Ders Aldı

Kadın Aracını Engelli Park Alanına Park Etti – Asla Unutamayacağı Türden Bir Ders Aldı

Park alanlarına belirli işaretler koyulur. Bu nedenle işaretleri görmediğinizi iddia etmek hiç de ikna edici değildir. Eğer sağlıklıysanız ve ayaklarınızın üstüne basabiliyorsanız, tembel olup engelli park alanlarını işgal etmeyin. Teksas’taki bir araç sürücüsü kadın engelli park alanına aracını park etti. Tembellikten olsa gerek ki restoranın hemen yanında bulunan engelli park alanına aracını park etti.Kadının bilmediği şey ise National Geographic ekibinin engelli park alanının önemi hakkında insanları bilinçlendirmek için etrafta dolaştığıydı. Kadın, asla unutamayacağı bir ders aldı.

blank

Hakkı olmadığı halde engelli park alanına aracını park eden kadının aracının hemen arkasına National Geographic ekibi karavanını park etti. O anlar gizli kamera yardımıyla kaydedildi.Ekip daha sonra karavanın içindeki engelli vatandaşları olabildiğince yavaş bir şekilde araçtan indirmeye başladı.

Restorandan çıkan kadın, yasak olduğu halde engelli park alanına park ettiği aracını oradan çıkarabilmek için uzun süre bekledi. Karavandan her bir engelli vatandaş indirilene kadar aracını oradan çıkartamayacağı söylendi kendisine.

Kadının hareketlerine bakarsak, bir daha asla böyle bir hata yapmayacaktır!

Ne güzel bir ders vermişler! Engelli park alanı hakkında insanları bilinçlendirmek için yazıyı paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ