Kadınlar Sitesi

Hindistan’da korkunç olay

Hindistan’da korkunç olay

Dünyanın en güzel varlıkları bebekler… Onlara, el yıkamadan bile dokunmaya kıyamazken anne ve babası onu çöpe attı. Öncesinde ise el kadar bebeği darp etmişlerdi. Polis olayı araştırdı ve gerçek olması muhtemel bir açıklama yaptı. Ailesi, bebeği bakın neden çöpe atmış? 

Sabahın erken saatlerinde yoldan geçen Dheeraj Rathore çöp kutusunun içinden bir ses duydu, yaklaştığında ise gözlerine inanamadı…

blank

Dheeraj Rathore çöp kutusunun içinden ağlama sesi geldiğini fark etti. İçine baktığında ise çöp poşetine konulmuş, karıncaların istilasına uğramış, aşırı derecede kilo kaybı olan bir bebek gördü.

Milliyet’in haberine göre; Rathore hemen iki arkadaşından yardım istedi ve hep beraber çocuğun vücudunu temizlediler. Bebeği temiz bir kumaşa sardılar ve en yakın hastaneye gittiler.Polis bebeğin ebeveynleri tarafından sırf erkek olmadığı için terk edildiğini düşünüyor.Hastaneye götürüldüğünde vücudunun birçok yerinde fiziksel şiddetten ötürü oluşabilecek kızarıklıklar ve lekeler vardı.

Polis olayı ve aileyi araştırmaya başladı. Erkek çocukların, kız çocuklara tercih edilmesi durumu Hindistan’da çok sık karşılaşılıyor.Sabahın erken saatlerinde yoldan geçen Dheeraj Rathore çöp kutusunun içinden bir ses duydu, yaklaştığında ise gözlerine inanamadı…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ