Kadınlar Sitesi

Hayatı Boyunca Onunla Kilolu Diye Dalga Geçtiler. Yıllar Sonra Bakın Nasıl Değişti.

Hayatı Boyunca Onunla Kilolu Diye Dalga Geçtiler. Yıllar Sonra Bakın Nasıl Değişti.

32 yaşındaki Tracy Ryan fazla kiloları yüzünden çocukluğundan beri arkadaşları tarafından dalga geçildi. İlkokuldaki arkadaşları o kadar acımasızdı ki hem yüzüne hem de arkasından ne kadar kilolu olduğunu söyleyip dalga geçiyorlardı. Dışarıya çıkıp yolda yürürken bile tanımadığı insanların arkasından bir şeyler söylediğini hissedebiliyordu.

blank

Doktorlar ve diyetisyenler, obezite mağduru kızı normal kilosuna döndürmek için ellerinden geleni yaptılar. Herkes onu küçümserken, Tracy stres yüzünden yemek yemeye devam ediyordu. Her ne kadar fazlalıkları olsa da kendisine hep güzel olduğunu hatırlattı. Ancak içten içe haline üzülüyordu. Bir gün Tracy’nin hayatı değişti.

Az sonra okuyacağınız hikayede obez bir kadının kilolarından kurtulması ve ideallerini gerçekleştirip hayatını değiştirerek binlerce kişiye ilham olmasına tanıklık edeceksiniz.

blank

Tracy çocukluğundan beri hep kilolu bir kız çocuğu olmuştu. Sınıftaki arkadaşları onunla dalga geçmiş, ona takma adlar koymuştu. Durum o kadar ciddileşti ki artık onunla kimse konuşmuyordu ve bütün ortamlardan dışlanmıştı.

blank

Kendisiyle dalga geçilmesi kızın daha da fazla yemek yemesine yol açtı. Bu kadar yemek yemesinin kötü bir alışkanlık olduğunu bilse de, yemek yemeye devam etti. Kilosu her geçen gün kontrolsüz bir şekilde arttı.

blank

Tracy, 30 yaşında bastığında tam olarak 155 kiloydu. Her geçen gün kansere, kalp krizine veya şeker hastalığına yakalanma riski artıyordu. Umutsuzdu ama bir şekilde hayatını değiştirmek istiyordu. Kilo vermek için gerekli motivasyonu olmadığını biliyordu.

blank

Tracy içten içe kendisine acıyordu. Sonunda profesyonel yardım almaya karar verdi. Artık her şey daha iyi bir hayat sürmek için Tracy’nin göstereceği çabaya bağlıydı.

Videoyu başından sonuna dek sabırla izleyin. Bir yıl sonra Tracy tam 100 kilo verdi. Ne ilaç kullandı ne de ameliyata girdi. Olağanüstü bir değişim!

Tracy’nin hikayesine tanıklık ettikten sonra hiçbir şeyin imkansız olmadığını anlayacaksınız. Tracy’nin değişimini sıradışı buluyorsanız arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ