Kadınlar Sitesi

Fotoğraftaki Küçük Kızı Tanıdınız Mı Şimdilerin Çok Ünlü İsimlerinden

Fotoğraftaki Küçük Kızı Tanıdınız Mı Şimdilerin Çok Ünlü İsimlerinden

Biz onları hep ekran önünde gördük ama onlarda bir zamanlar el kadar çocuklardı. Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler…

Ünlü şarkıcı Çelik lise yıllarına ait fotoğraf “Pendik Lisesi 6 Fen B… Lisedeki kız arkadaşım da bu fotoğrafta… Nadide, Tülay, Murat Özen, Firdevs, Azimet, Tansel, Müjdat, Gökçen” notuyla paylaştı.

Çelik, lise günlerini böyle anlatmıştı:Liseyi Pendik Lisesi’nde ama biraz zor tamamladım. Lise son sınıfta on üç ders ile bütünlemeye girdim, on birini verdim, ikisi kaldı, çok şikâyet ettiğimiz hükümetlerin çıkardığı af olmasaydı, şu an halim nasıl olurdu Allah bilir

Okul formasıyla objektife poz veren bu kızı tanıyabildiniz mi? ;

Fotoğrafın sahibi, Beste Kökdemir, yıllar öncesine ait fotoğrafını “Ozaman biraz gülelim… Orta 2’deyim. Saçlarımı kendim kesmiştim. Bence hiç fena değil!” notu ile Instagram’da paylaştı…

Sevilen oyuncu Büşra Pekin ilkokul yıllarına ait olan bir fotoğrafını paylaştı.

Pekin yayınladığı bu kareye, “Neden bu duygusallık minik Büşra… Kendi kendime kestiğim kahküllerim uçuşurken, onun pismanlığı mı acaba?” notunu düştü.

Ünlü şarkıcının okul yıllığındaki fotoğrafı görenler inanamıyor.

Göksel’e lise yıllığında sesi için övgü dolu cümleler yazan arkadaşı, güzel şarkıcının o yıllardaki kilo sorunundan, yemek sevdasından ve görüntüsünden esprili bir dille bahsetmiş.

Şarkıcı Göksel’in lise yıllarına ait olduğu iddia edilen fotoğrafı sosyal medyada olay oldu. Göksel bir açıklama yaparak ” Evet günün şahane fotoğrafı benim” dedi.Yıllığın sosyal medyada çok konuşulması üzerine Göksel, ergenlik döneminden bir fotoğrafını paylaşarak : Evet günün şahane fotoğrafı benim. Ergenlik dönemim pek sert geçti, tombul ve gözlüklüydüm. Ahhh o yıllar! Kasetler, şarkılar, şiirler, henüz yeni keşfettiğim sesim” yazdı.

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni topladı.Ekranların sevilen oyuncusu Özge Özpirinçci, Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla takipçilerinden kısa sürede binlerce beğeni topladı.

Ünlü oyuncu paylaşım yaptığı fotoğrafın altına ‘İlkokul 1’in ilk günü! Akademik hayata karşı tavrım o günden itibaren çok netti! Stresten yanağımda çıkan uçuğun izi durur hala! Hey gidi günler… saçlarımı o kadar kısa kestirmişler ki (kesin bitlenmişimdir) İlkokul formamı almaya gittiğimde satış elemanı hanımefendi babama ve bana bakıp erkek üniformalarına yönlendirmişti. Çok üzülmüştüm ama şimdi gülüyorum tabi. Anlatacak hikayelerden biri iste…’

Peki bu küçük kızı tanıyabildiniz mi?

8 yaşındaki halini paylaşan Zuhal Topal’ın resmine beğeni yağarken pek çok takipçisi ünlü sunucuyu tanımakta zorluk çekti.

Ünlü şarkıcı Şebnem Ferah’ın ilkokul fotoğrafları sosyal paylaşım sitesinde paylaşıldı.Şarkıları ile milyonların gönlünde taht kuran Şebnem Ferah, ilkokulu Yalova Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu’nda okudu.

Bu yıllarda çekilen bir fotoğraf ise yıllar sonra sosyal paylaşım sitesine düştü. Sanatçının 1972 yılında çekilen fotoğrafı ile günümüzde çekilen fotoğrafları yan yana getirildiğinde, neredeyse hiç değişmediği görülüyor.

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya Instagram hesabından ilkokul yıllarına ait bir fotoğrafı paylaştı yorum yağdı.

Ünlü oyuncu daha önce de lise yıllarında ait görüntüleri ortaya çıkmıştı. Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenim görürken farklı oyunlarda rol alan Serenay Sarıkaya, “10 Kasım Oratoryosu”nda da sahnedeydi…

Bu ünlü bir bayram günü halk oyunları kıyafeti ile objektiflere gülümsemiş. Kim mi o ünlü?


Seda Sayan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ