Kadınlar Sitesi

Felçli El ve Ayaklara Turşu Tuzu Zeytinyağı Kürü

Felçli El ve Ayaklara Turşu Tuzu Zeytinyağı Kürü

Felçli El ve Ayaklara Turşu Tuzu Zeytinyağı Kürü Çevrenizde veya ailenizde kırık sonrası cansız kalan uzuv, romatizma, felç gibi hastalığı olan kimse varsa bu yöntemi mutlaka iletin. Bu yöntem Almanya’da bir profesör tarafından yaklaşık 20 yıl önce bulunarak felç geçirmiş el ve ayaklara uygulandı.Felç sonrası kasılan ve o şekilde kalan parmaklar açıldı.

Turşu Tuzu ve Saf Zeytinyağı ile Hazırlanan Çok Basit ve Pratik Bir Kür

blank

YARIM KİLO TURŞU TUZU 1 LİTRE ZEYTİNYAĞI (Saf doğal zeytinyağı olmasına özen gösterelim)İşte tüm malzemelerimiz bunlardan ibaret.

Yapılışı:

  1. Zeytinyağı ve turşu tuzunu bir şişe içerisinde karıştırın.
  2. 2,5 litrelik kola şişelerini kullanabilirsiniz. Karışımı iyice yaptıktan sonra şişeyi güneş alan bir yere koyun.
  3. Elinizin altında bir yere koyarsanız daha güzel olur.
  4. Çünkü gün içerisinde fırsat buldukça çalkalayarak tekrar güneşe koymanız gerekecektir.

Turşu tuzu çalkalanmanın ve güneşin sıcaklığı ile zeytinyağının içeriside eriyecek ve şişenin dibinde tortu haline gelecek. Örneğin ortalama 30 derece bir sıcaklıkta 1 hafta kadar güneşlenirse yeterli olur.

blank

Tuz eriyerek tortu haline geldikten sonra hasta olan kişi güneşe uzanır, güneş kremi sürer gibi hazırlanan bu karışım hastalıklı bölgelere sürülür.

Karışımı sürmeden önce şişeyi çalkalamayı unutmayın. Macunun sürüldüğü andan itibaren siz de damarların açıldığını göreceksiniz. Elektrik çarpıyormuş gibi ciddi anlamda çok garip hareketlere şahit olacaksınız.

Yağı sürdükten sonra ortalama yarım saat güneşlenip, ardından ılık bir suyla masaj yaparak durulayın.Bu uygulamayı haftada 3 gün yapabilirsiniz. Sonucu gerçekten mükemmel.Mutlaka deneyin derim. İhtiyacı olanlara bu yazıyı iletelim, paylaşalım. Sağlıcakla Kalınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ