Kadınlar Sitesi

Esra Erol’un yerine O gelecek

Esra Erol’un yerine O gelecek

Esra Erol, yüksek bir teklifle yeni sezonda FOX TV’den transfer oldu… Peki yerine kim gelecek?

zuha

Fox TV’de üç sezon boyunca gündüz kuşağında evlilik programı yapan ünlü televizyoncu Esra Erol yeni sezon için ATV’yle anlaşarak Fox’tan ayrılmıştı.

Songül Karlı ve Uğur Arslan’ın da uzun yıllar program yaptığı Fox TV gündüz kuşağındaki izdivaç programı geleneği devam ettirecek. Kanal yönetimi yeni sezon için oyuncu Zuhal Topal’la anlaştı.

Zuhal Topal’ın sunacağı yeni evlilik programı Eylül ayında Fox TV’de olacak. Zuhal Topal daha önce de 2009-2011 yılları arasında Star TV’de aynı formatta bir evlilik programı yapmıştı.

esra-erol-sli

ESRA EROL’A REKOR ÜCRET

Esra Erol, Fox TV’de yayınlanan evlilik programı ile gündüz kuşağının en çok izlenen yapımını sunuyordu. 2013 yılında Fox TV’de başlattığı izdivaç programı, Türk televizyon tarihinin en yüksek ücreti ile ATV’ye transfer oldu. Esra Erol ile programın yapımcısı olan eşine ödenecek rakam dudak uçuklattı. Erol ayda 1 milyon 100 bin lira alacak.

Programın yapımcılığını da Esra Erol’un eşi Ali Özbir yapacak. Özbir’e de ayrıca ayda 1 milyon 100 bin lira ödenecek. ‘Esra Erol’la İzdivaç’ Türk televizyon tarihinin en yüksek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ